ako zalovat predavacku?

Príspevok v téme: ako zalovat predavacku?
nahnevana198

Dobry den! stala sa mi taka vec ze som bola nakupovat v bizuterii a ako spravna zena som si obzerala prstene. bolo nas tam asi desat. pri odchode ma pani predavacka zastavila s tym ze som jej tam narobila bordel a ze jej chybaju prstene. tak som jej ukazala prstene ze vsetky su moje a jej ziadny nemam. a zhodou okolnosti som mala na ruke prsten ktory som si tam kupila a obvinila ma ze ten jej chyba a mam jej ho vratit. na moje argumenty nech si pozrie zaznam s kamery nereagovala. nechcela ma z obchodu pustit pokial jej tam ten prsten nenecham lebo jej zevraj chyba.podotykam bolo nas tam desat!!!! a nasledne vytiahla prsten ktory bol cely cierny a povedala ze ten tu nebol. ze vraj tie prstene upratovala a pamata si ich. potom som musela dat jej prsten za ktory som si zaplatila!!!!a bol kupeny tam a dala mi ten cierny prsten. rozprava s veducim nepomohla. ma koho by som sa mala obratit???? dakujem

jankaaaaaaaaa

no asi tak.. nemala si jej davat ziadny prsten. ked bol urcite tvoj. mala si trvat ze nedas jej ho, nech si pozru pred tebou kamerove zabery. a ked ta nepustia z obchodu pokial im ho nedas, tak nech sa paci, zavolas policiu ze ta obmezduju na slobode. to by som spravila ja

3nttt

ja nechapem preco si jej ten prsten vobec dala.keby chcel odomna niekto prsten ktory je MOJ tak by ho odomna nedostali ani keby ma bili...

??!!??

majiteľľom? to by bolo asi najlepšie ale podla toho že tam mali kamery a nemali záujem pozriež záznam tak asi nefungujú alebo obaja vedeli o čo ide.....