kamarat mi uz lezie na nervy..

Príspevok v téme: kamarat mi uz lezie na nervy..
mirkas24

mala som idealny vztah s byvalym kolegom(26), pozname sa uz asi 5 rokov, ja mam 24. Sadli sme si ako ludia, vedeli sme si spolu sadnut na kolu a kecali sme spolu aj 8hodin, avsak stretavali sme sa sporadicky, tak raz za 3 mesiace. Pred polrokom sa rozisiel s frajerkou a od vtedy mi sustavne nadbieha. Nakolko ma fyzicky nepritahuje a ma vlastnosti, ktore mi ako kamaratke nevadia, no vo vztahu by som pre ne zabijala, tak spolocny vztah vylucujem, on mi stale vypisuje, aka som krasna, inteligentna, vtipna a same cmuk a fnuk a mne je uz z toho uplne zle. Stale ma niekam pozyva, no mne uz dochadzaju vyhovorky, mam vlastny zivot, partnera a nechce sa mi s nim travit kazdy vecer.. Co uz mam s nim robit, nechcem ho stratit ako kamarata, ale ako napadnika ho uz ale neznesiem:-(

jajka001_

asi budes musiet ozeliet jeho inspirujucu pritomnost lebo on za nu ocakava nieco viac ako len priatelstvo
tiez sa mi parkrat stalo ze sa do mna zalubil kamarat kedze sme sa dennodenne stretavali a vykecavali - v spolocnosti mojho priatela - ale akonahle som zacala citit ze sa zacina namotavat, zacala som byt k nemu chladnejsia. inak to neslo
tvoj priatel sa naozaj neboji ze o teba pride? viem ze extremne je aj ziarlenie ze ta nikam nepusti na krok ale taka dovera az lahostajnost aku mas ty u tvojho sa mi zda tiez moc. trochu obav by snad bolo namieste.

YasminElla

Ja si myslim, ze nie je problem len v tom, ze tvoj kamarat teraz nema vztah. Myslim, ze keby mal respekt k tvojmu priatelovi, nedovolil by si ti vyvolavat atd. A darmo pises, ze je to o dovere. Nikto nehovori o podvadzani, ale ako sa musi citit tvoj priatel, ked si von pomaly castejsie s tym kamosom ako s nim?? A co ked vas vidia priatelovi kamosi? Ved aj ked si ram s najsvatejsim umyslom, uz sa mu musia smiat, hoci si len na kave... Keby si chcela, vedela by si to urobit tak, zeho ako napadnika odozenies... Ale myslim, ze tebe to tak trosku lichoti a nechces sa toho zaujmu vzdat, aj ked ises, ze ti to lezie na nervy. Ziadna normalna zena ktorej by to vadilo by to neriesila ako ty ked je ovela jednoduchsi sposob...tvoj kamos predsa musi citit respekt voci tvojmu vztahu a priatelovi a ak to neciti, tak niekde si urobila chybu ty... :) prepac, no taky je moj nazor :)

mirkas24

Podla mna priatelstvo moze byt medzi Z a M vtedy, ked maju obaja fungujuce vztahy, takto to u nas dobre fungovalo. Taka by som bola rada, keby si uz niekoho nasiel. Hnevam sa na neho, ze nase kamaratstvo takto pos.al, lebo sme si inak vyborne rozumeli. je to inteligentny chalan a priatelstvo s nim ma velmi obohacovalo, zo stretnutia s nim som chodila nabita informaciami, novymi pohladmi, motivaciou, pozitivnou energiou, ale teraz ma doslova depce, lezie na nervy a preklinam toho, kto vynasiel mobilne telefony..:-) najhorsie je, ze nemam moc vela kamaratov-vela bab sa v mojom okoli pomenilo-su len same sminky, Parndorf, SCS, alkohol a s nimi si uz ani nemam, co povedat, preto ma mrzi strata kazdeho normalneho vztahu:[

jajka001_

hm, co sa mna tyka, myslim ze priatelstvo medzi muzom a zenou je mozne len vtedy, ak tam chyba sexualny naboj z oboch stran - a neviem ci v tom pripade maju dovod vobec spolu komunikovat:) - takze ak takto na teba tlaci, treba ho nejak schladit alebo to nejak seknut, hlavne ak ti je to takto dost neprijemne, lebo on s tym prestane az ked sa zalubi do inej

mirkas24

jajka, na to mu poviem, ze to sa este zopar desatroci nacakas.. :-)aj ked mu mam sto chuti povedat, ze ani keby si bol posledny na Zemi:-)))

mirkas24

jajka tak asi si budem musiet organizovat program na kazdy den, aby som nemusela klamat:-) s priatelom byvam uz roky, cize s nim program mam aj nemam kazdy den.. no je to uz take manzelske spoluzitie ako randenie a robenie si programov na kazdy vecer..

jajka001_

tak potom jedine ze obmedzit trochu ten kontakt, vyhovorit sa na vytazenost v praci...alebo na to ze si s priatelom, on preco netravi cas s tebou, pracuje privela? chod von s kamoskami atd ked nevies zaklamat ze mas iny program

mirkas24

jajka, partnera mam o 12 rokov starsieho, nas vztah je zalozeny na dovere, cize nema dovod ziarlit a on je praveze pysny, ked sa po mne chlapi otacaju namiesto toho, aby mi robil sceny..:-) taktiez vie, ze mi moze 100% verit, takze nema dovod ma niekam nepustat, ved aj tak som stale skoro len doma.. a s tym kamaratom-no furt sa ho pytam, ci si uz niekoho konecne nasiel a pod. a on to vzdy obrati na to, ze nie, ja si pockam na Teba.. No s Panom Bohom..:-((( chyba je asi v tom, ze ten kamarat ma peniaze, tocia sa okolo neho same zlatokopky, ktore sa mu hadzu pod nohy, takze si mysli, ze som este jedina normalna zena na svete, alebo to berie ako vyzvu... who knows...