rodina

Príspevok v téme: rodina
Brenda

mam priatela sme spolu skoro rok mam ho rada je to dobry clovek a viem ze by mi nikdy nechcel zle ale moja rodina ho odmieta.teda zo zaciatku im to bolo jedno a celkom ho mali aj radi ale teraz je to ine.otec mi povedal ze je moc podozrievavy a ze s nim by som to mala v zivote velmi tazke a ze ci s nim chcem aj zit lebo moj priatel uz robi plany do buducnosti.neviem co mam robit ked s nim niesom a piseme si cez internet tak citim ze to neni ten pravy ale zase nemozem povedat ze ked sme spolu tak citim opak no ano trocha ano ze je to super medzi nami ale z casti nie pretoze ma stale nezmyselne otazky a to ma dokaze vytocit.nasi mi vzdy vedeli dobre poradit vsak rodic vie najlepsie tak neviem ci dat na ich radu a rozist sa alebo este pockat.

Brenda

natusa42
tak to mas este horsie ako ja som mala..boze ze to ti povedal? tak to je potom dobre blbe ja by som si na tvojom mieste hladala ineho alebo aspon s dakym kamosom zahrala vztah aby ta uz nehal alebo by som ho ignorovala...ja som teraz bola vonku s tym byvalym mu dat veci a normalne sa rozplakal a tak hrozne ale uz k nemu nic necitim tak to nebolo take zle pre mna. a co este tebe poradim je ze sa musis udreagovat proste chod von s kamoskami na diskoteku alebo niekam kde na neho nebudes az tak myslet a ako sa hovori "odide z oci,odide z oci" a postupne na neho zabudnes.a je to asi lepsie pokial mas aj ty sama take pocity :)

Maoam

natusa: tak ho jednoducho prekvap tym, ze za nim nedolezies :-)

bud silna, za kazdu cenu, musis byt dosledna a dokoncit to, dotiahnut to do konca, nikto na nemoze proti tvojej voli nutit byt s nim vo vztahu, si slobodny clovek, len sa ho musis prestat bat a mysli na seba - na to, co chces ty, ak ti raz niekto nerobi dobre, tak sa s nim nestykaj, nesmies sa nechat vydierat, je to vsetko len psychohra a manipulacia, nic viac, on nezmoze vobec nic, ked to, co robi nebude mat na teba ucinok

ale on vidi, ze ma, preto to robi dalej ;-)

natusa42

brenda ako vidím,ty si na roztrhanie :)ale vies co toto je fajn,ze uz riesis niekohoi ineho,aspon ta to tak neboli ako mna ...
ale kedze ja som mala dvojrocny vazny vztah ..a obaja sme sa velmi milovali,tak to je tazke strasne :(:(

ja som tak pokrocila,ze som mu pred par dnami,povedala,ze ho nechcem,ze s nim koncim,ze sa to uz neda zvladat ,ze je vsetkemu koniec,ze nech za mnou viac uz nepride ..a on na to,ze " ty si sa rozisla so mnou,ale ja s tebou nie a ani sa nikdy nerozidem ,vzdy budem pri tebe ,s tebou,nenecham ta,neopustím ta,lebo ta prilis milujem " ...
takze ..bohovsky -cakala som,ze to takto vypali ..ons a nedokaze zmiernit s tym,ze ho nechcem ...vies ...on je uplne psychicky chory,alebo cco ,nie je normalny ..proste ...neviem,co si mozem o tom mysliet,ja som zufala,je mi do revu ,neviem ako mam zit,je v kazdej mojej myslienky aj ked s nim nie som-bojim sa onho,ssom v mysli s nim,utapam sa v ziali za nim,aj ked som sa ja s nim rozisla ..ale musim to nejako prekonat,musim byt silna a uz nepovolit,musim ho nechat,musim..nesmiem druhykrat mu povolit ..lebo si so mnou vytre zadok ..ako to on robi ..a vies co este dodal ?ze .." o par mesiacov prides za mnou,lebo nenajdes ineho cloveka pre seba,to mi ver " ..:( pre krista pana :(:(

Brenda

a este aj to ze moji dvaja byvaly ma chc u spet ale ja ich uz nie.a najhorsie je ze to su moji jediny kamosi ako ja to tak berem a som uplne mimo z toho nevem co mam robit nechcem im davat nadeje a nechcem stratit aj kamosou..:((

Brenda

natusa42
tak ja som zufala z toho ze musim to tak napisat som sa zbavila toho ziarlivca ale to este neni koniec a tento raz nie s nim ale s niekym inym.ja si jednoducho nemozem dat pokoj chvilku oddych od tych chalanov.a mozno to nerobim ja..:( ja uz fakt neviem..teraz som si zacala s kamosom a piseme si take veci ako keby sme spolu boli.ja by som ho strasne chcela a aj on mna ale byvame od seba strasne daleko ja na Slovensku a on v Cechach..:(
a ty si ako pokrocila s tym tvojim?