Parádny film

Príspevok v téme: Parádny film
ozembuska

Ahojte,
nedávno som videla film A walk to remember/Škola pocitov/Dlouhá cesta a bol úplne úžasný. chcem sa opýtať, nepoznáte niečo podobné? takéhoto štýlu? nemyslím teraz tie nereálne americké hlúposti, alebo typu Rosamunde Pilcher :DDD
Podobný bol aj "V jednom ohni" , ale už to nebolo ono. Ďakujem za každý tip

Mesačný princ

hypatie - tak som rád, že sa ,,páčil,,

Keď som prvý raz videl ten film, tak mi odrážal všetko vôkol, dnešnú dobu, povahu ľudí...jednoducho dnešnú realitu a keď som ho pozeral ešte raz, tak som bol ešte viac smutný, pretože som si uvedomil, že to nie je len film.

To ostatné je taký mix, tak dúfam, že sa bude páčiť. Z každého rožku, trošku :)

hypatie

Mesačný princ - ďakujem za typ na tancujúceho Tora, včera večer som si ho pustila keď som nemohla zaspať :-D a potom som už vôbec nemohla zaspať niektoré situácie, alebo skôr všetky boli tak nepochopiteľné, Tór úplne potlačil svoje pudy a boj o prežitie, neviem to doteraz poriadne spracovať zajtra k tomu napíšem krátku recenziu, ďakujem aj za ďalšie filmy :-) určite si ich pozriem, ale postupne :-)

Mesačný princ

keď už tu máme filmy tak sem zopár hodím

Toto je môj naj a doteraz ho žiadny neprekonal

www.csfd.cz

ďalej

Faunov labyrint
Horší než smrt
Smažené, zelené paradajky
Raňajky na Plute
Kukuška
neopúšťaj ma

A najlepší film s J. Deppom (aj keď Edward bol tiež fajn) je podľa mňa toto www.youtube.com

hypatie

Ahoj film A walk to remember je úžasný, a je taký skvelí lebo je natočený podľa skutočnej udalosti, predlohou mu bola kniha Nicholasa Sparksa. Sparks je perfektný autor a veľa jeho kníh je zfilmovaných teraz tuším bude sfilmovaná ďalšia kniha Voľba. Ak by ste chceli čítaj viac zaujímavých recenzií na knihy a filmy, ktoré sa mi páčia založila som si FB skupinu a poteším sa ak ju budete odoberať :-) www.facebook.com