co je to laska???

Príspevok v téme: co je to laska???
kikina

ahojzte...volam sa kika a mam 13 rokov.vsetky moje kamky uz mali nejaku tu lasku atak podobne a ja stale nic...zalubit sa to som sa uz zalubila ale aby sa niekto zalubil do mna tak to v ziadnom pripade!! napriklad vcera som pomahala dvojici,chalan a baba /mimochodom do toho chalana som velmi zalubena/ ktory sa skoro rozisli ale ja som ich dala dokopy,dohovarala som im a tak...a potom som sa rozplakala az bola cela klavesnica mokra...vecer som si potom lahla ale nevedela som zaspat...tuzim po laske,po objati a po tom aby ma nejaky chlapec mal rad...je mi velmi tazko prosim pomozte mi !!srdiecko sa mi lame...fnuk....

moniqa87

wewerka, ja som to uz jasne napisala, nemusite ju poucovat, ale pisala sem aby sme jej poradili a taketo mudra do sveta pustat nemusis, sak jej teda porad ako sa stym vysporiadat... aj mne sa zda, ze 13 je dost malo na vztah, ale ked tym presiel kazdy, tak jej porad ako...

sofrineta

sice som mozno mrcha a sebecka ale ked citam tie riadky tak mi to neda : co ty chces pre pana jana vsak mas len 13 casu mas este dost ...to ja mam 17 a doteraz som ziadny vztah nemala (myslim chalana ) ...no zato mam nie priatelku ale priatela (myslim vo vyzname kamarat), no a to je najhorsie ze som sa donho zalubila ...a co mozem robit ? ...nechcem stratit vztah ktory mame tak sa mu radsej s tym ze k nemu citim este cosi viac ani len nepriznam a to si hovorime uplne vsetko ....co mam potom robit ja ked ty fnukas nad takymito vecami ?
HA?!!!

wewerka

akoze jej nemaju pisat ze ma chalanov moc casu? a co jej maju napisat? ze jej nejakeho zozenu? vged na to sa neda nic ine napisat. kazda to prezivala/preziva, ak prave nebola z tych "vyvolenych" 10%....to si musi zazit kazdy. a nejde to nijak preklenut ako si to odzit.

kikina

dakujem monika...fakt je to pekne co mi to tu pisete...vazne...stale som smutna ale dneska idem von s takym chalanom...vola sa viktor...no uvidime ako to dopadne ale strasne sa tesim ale bohvie jake to bude...ma 15 a bojim sa ze...ved viete...no nic...ved chodila som na karate...asi tyzden...ale to ze "policiaaaaaaaa!!!!"...zvladnem v kazdom pripade :D :P...no tak sa ozvem ...inak..aj ja mam lasku ktora ma skriabe...vola sa naomi a je to macka.bodka...a teraz uz frciiiim...

milli

Ja si myslím, že i ty monikqa i Damaxy máte pravdu, len ste to napísali trochu inými slovami. Kikinin problém môže mať viac dôvodov: "nedobré" rodinné zázemie, príliš veľké životné ambície, alebo aj zlé pochopenie pojmu láska. Láska nie je len "vecou" muža a ženy. Ak ju hľadá len tam, môže dôjsť ešte väčšieho sklamania - na koho sa potom obráti? Partnerský vzťah je naozaj aj (alebo hlavne) o zodpovednosti. Ty, kikina, nemáš seberovné priateľky? Neprežívaš lásku rodičov? Láska je hlavne o vzťahu. Nezdá sa mi to celkom rozumné, tak silne sa sústrediť len na jeden vzťah s jedným človekom.. Pochopila si?

moniqa87

ludia a prosim nepiste jej len take frazy, ze ma este na chlapcov moooooc casu... pravda to byt moze, ale skuste sa do nej vcitit, ako sa citite vy ked potrebujete lasku a nemate ju? a pritom je uplne jedno kolko ma rokov, tak jej aspon pomahajte ako sa s tym vysporiadat a nie len pustat tieto frazy, nepisala sem preto aby sme ju poucovali, ale aby sme jej poradili...

moniqa87

jaaaaj, kikina, nebud taky pesimista, dobre ti rozumiem, ze ti to chyba a nevies co zo sebou, je to prirodzene, ale prirodzene je aj to, ze to tak preziva este zakych 90% dievcat v tvojom veku... no a tie ostatne (tych 10 "stastnych" %) potom vacsinou behaju uz velmi skoro aj s bruchom rovno za nosom a ich reputacia sa rovna prostitutke... je to naozaj tak, jedna baba z mojej rodiny tak dopadla... uz v 11- 12 sa vlacila s chalanmi, teraz ma 18, za sebou ma uz potrat a chalani ju maju len na to jedno, na sex...
tazko ti poradit, ze cakaj, hlavne je na to nemysliet, venuj sa svojim zalubam a rob to co ta bavi naplno aby si to tak moc necitila, ok? drzim ti palceky...

kikina

dakujem damaxy bolo to pekne...ale ta klucka tam nieje....a ja chcem aby bola.kaslem na to!ked chalani nechcu a su furt take deti ze len cumel a plienky thak okey...nehadam sa.fajn!ja si na tu pravu lasku pockam...cize este takych...nooo...13+1000000....rovna sa...1000013...fajn...thak potom sa ozvem aj ked nwm,newiem...ci tato stranka bude este existovat... :((((

kasha

Kikina podla toho co a ako pises tak usudzujem, ze si celkom rozumne dievca. Mas 13 rokov, a pred sebou este veeeeela casu na chlapov :-)), este budes mat dost casu na to aby si si uzila lasku so vsetkym co k nej patri.