Popoluškina nôžka

Príspevok v téme: Popoluškina nôžka
lejla11

Cawte, kto má mensiu noha ako je standard? teda mensiu ako číslo damskej nohy 36? 35-ky sa daju najst v pohode aj za rozumné ceny a čo tak mensie, Mám problém ak si chcem kupiť lodičku , teda topánočku ktorá neobopína remienkom nožku. Musím zhánať tak 34,33podla tvaru. Mám 19 a začína ma to stvat a deprimovat, nikde nemozem násjt take topánky a to nehovorím o poniektorých predavčkách a ich spravaniu ked im poviem ze mam taku malu nohu :( pozeraju sa na mna velmi nechápavo a cuduj sa svetu sem tam aj s opovrhnutím a som prekvapená že sa stretávam s neochotou aj v lepsích obochod.... nepozná niekto takéto obcohody typu malabota.sk alebo predajne kamenné oblast ke a pod.

jankaaaaaaaa

co je ponizujuce preboha?? sak uz sa nelutuj tolko! co ti maju predavacky teraz ist usit obuv na tvoju nohu ci co ??? co ti maju povedat ked proste take topanky sa nepredavaju?? stazuj sa u vyrobcov topanok nie na predavacky. u nas na dverach bati predajne pise ze maju aj XL aj XS obuv. takze asi tak.

blondula

moja kamaratka ma opacny problem,ma nohu jak chlap a vzdy mala problem si kupit nejake pekne topanky.odkedy je v zahranici,take problemy nema :D ako prve,co mi napisala ked pred 12 rokmi odisla bolo,ze tam ma taky vyber topanok,ze kupuje vsetko :DDD

modroočko

aspon by sa nemuseli zarazit a to čo tu riesim nie su predavačky ide tu hlavne o to ze prosim o radu kde sa daju kupit slusne spolocneske topanky takej velkosti, Bata nema take velkosti.

modroočko

sak to ze detsku obuv a ked si chcem kupit elegantne topanky na ples nemam kde lebo ma posielaju do detskej obuvi a je to hrozne ponizujuce ,,,naco tam preboha ?

jankaaaaaaaa

neviem co to tak tragicky prezivas omg. ja som brigadovala v obuvi a nikdy sme sa nijak nechapavo ani niajko skaredo nepozerali na zeny s malymi ci velkymi nohami, ked sme nemali take cisla topanok. vacsinou sme take zeny posielali do Bati, alebo odporucili detsku obuv