Veštica v Trnave

Vera124623

Anjelské pismo -
Už od malicka mám dar a dokázala som predpovedať čo sa stane pomocou mojich snov.Opisat priestori či osoby.Kazde moje predtuchy sa naplnili a pomahaju veľa ľuďom.Ked cítia neistoty v živote.Ci sa im nedarí v ‭+421 940 246 349‬odnikaní.Robim na dialku.A pomôžem aj Vám.Mam aj recenzie kde píšu o mne na forium.Dlho som Váhala či sem pridám inzerát.Ale zistila som ,že veľa ľudí má potrebuje a potrebuju skutočnú pomoc.Zavolajte mi ,ak budete cítiť že má potrebujete nič neni náhoda.‭+421 940 246 349‬

Vera124623

Anjelské pismo -
Už od malicka mám dar a dokázala som predpovedať čo sa stane pomocou mojich snov.Opisat priestori či osoby.Kazde moje predtuchy sa naplnili a pomahaju veľa ľuďom.Ked cítia neistoty v živote.Ci sa im nedarí v ‭+421 940 246 349‬odnikaní.Robim na dialku.A pomôžem aj Vám.Mam aj recenzie kde píšu o mne na forium.Dlho som Váhala či sem pridám inzerát.Ale zistila som ,že veľa ľudí má potrebuje a potrebuju skutočnú pomoc.Zavolajte mi ,ak budete cítiť že má potrebujete nič neni náhoda.‭+421 940 246 349‬

JankaMM

Poznám v trnave človeka, ktorý ma vzliečil z rakoviny. Síce to nebolo rýchlo ale aspoň som nemusela chodiť na chemoterapiu :( mala som z neho pocit moci, sama som nechápala ako to robí. V jeho prítomnosti som sa bála a zároveň som vedela že vie čo robí. Jeho stránka webnode.sk :( však presvedčte sa sami ...

annamaria22

Čo sa týka tohto tak viem o jednom ... carodejnikovi ... zaobera sa wicca magiou a ked som u neho bola tak som mala z neho mrazivy pocit ... ma strasne zahadne oci a patril k carodejnickemu kultu wicca ... mne dost pomohol tak isto aj mojej rodine ... jeho stranka www.cesta-magie.webnode.sk
TC. 0949319237

myslena

Pred časom som bola na križovatke a pár veštíc som navštívila . Všetky tvrdili jedno - áno budem šťastná , navráti sa ... No nejak sa to neplnilo !! Vo svojej zúfalosti som nakoniec išla na doporučenie kamarátky k vešcovi Jozefovi zo Žiliny. Ešte že ma kamarátka sprevádzala . Pretože to čo my povedal sedelo do bodky. Povedal my prostú , holú pravdu a dal si záležať aby som jej porozumela. Povedal také veci o ktorých nemohol vedieť, ale presne sedeli. Vykreslil presne môjho (teraz už bývalého) muža ..Povedal aj pár vecí do budúcna a musím povedať že niektoré sa už plnia. Ďakujem mu za jeho láskavý prístup a pomoc ktorú my poskytol v mojom súžení. Ak potrebujete pomoc a chcete počuť pravdu zavolajte mu na 0905435408 . Ešte raz ďakujem pán Jozef a prajem veľa zdravíčka aby ste ešte dlho mohol pomáhať so svojím darom .

sio

Zajdi na stranku www.tajomno.sk je to lacne a nemusis nikam cestovat.Zaroven s teba nic netahaju das datum nar a hotovo urcia ti co je vo veci mas tak prehlad kto vie a nevie.Ak ta vestica vidi dovedie ta k tomu ze podvedome sama povies aj to co nechces a ona je za tu mudru.Ale u vestici nema hovorit clovek s trapenim ale ona ma povedat o vsetkom co ta tazi.