ako z toho von?

Príspevok v téme: ako z toho von?
tinkuska

Mám taký problém, bývam v priateľovom byte už vyše 2 rokov..byt je jeho, ale nabytok, auto a všetk ostatne mame kupene na polovice.. Ide o to, ze mame krizu, teda hlavne z mojej strany, neviem ci nas vztah ma dalej zmysel. Neviem, či budeme spolu aj nadalej, alebo sa rozídeme, nechcem však prist o to, čo som do bytu vlozila. Priatel mi raz povedal, ze ak sa cokolvek stane, tak mi vsetko vráti, uz sme sa parkrat skoro rozisli, ale mam pocit, ze vzdy sa dame dokopy len preto, aby priatel nemusel nic riesit s bytom a vratit mi peniaze. Pretoze ja by som uz chcela planovat spolocnu buducnost, zasnuby a tak..ale on nechce, dokonca mi raz povedal ze si vlastne ani neni istý, či som tá pravá, vraj je zmateny, keby som vtedy nemala povinnosti, ktore mi nedovolili odist, tak by som uz davno tu nebola a vykaslala sa nanho, ale on ma vzdy odprosi. Neviem, čo robiť, mama mi uz nadava, ze som irobila chybu, lebo este odidem s holou ritou. Neviem, co robit. Mame obaja 28r, financií je málo, ale mam pocit, ze by nam odluka len pomohla. Ja však byvam v jeho rodnom meste, moje je 300km vzdialene. Som uz mierne zufala, ak ma niekto nejake skusenosti, tak by som bola rada za kazdy nazor. Díky

soffa

nerozculuj sa,nezlost sa,hlavu hore,bude dobre.baby ti radia dobre,treba sa s takym clovekom rozist,hlavne ked sa este da.lebo s detmi to bude fest tazke.,hlavne ak si teraz delite veci na polovicu.kazdy tu vyjadril svoj nazor,kazdy ma iny nazor,vies tisic ludi tisic chuti...

rony26

soffa dik, ale to nie je moj nazor, je to nazor tinkusky
tinkuska omyl, neriesis nic ine, riesis stale to iste...sice sa tvaris, ze si rozhodnuta od neho odist, ale v skutocnosti stale nevies co vlastne chces...nevies ci s nim zostat alebo od neho odist a z oboch moznosti mas strach

tinkuska

jajka ale ake moje? sak je to spolocne, ked sme to obaja kupovali, chapes. To rozbijanie nabytku ber trosku s rezervou, tak ako to bolo napisane..Keby som si vzala nabytok akoze v hodnote tej polovice sumy na ktoru mam z celeho zarianedia bytu narok, tak to by som ho asi nasrala a aj ja by som sa nasrala keby to urobil on, ak je nieco spolocne tak sa treba dohodnut, ja zas nemienim odtialto utekat a brat veci, ale dohodnut sa.

tinkuska

sofka, to co rony sem dal, to bol moj prispevok v inej diskusii..samozrejme ze z toho nevinim muza ci partnera, jednoducho vynaty prispevok z inej diskusie, uplne odveci. nechapem co sa tu kto do mna navaza, ak niekto k teme povedal co chcel, tak nech uz neprispieva, ja tu nepotrebujem nado mnou vynasat sudy a nechaoem ako niekoho moze bavit snorit po fóre a hadzat sme nejake prispevky, sak toto je forum kde sa riesia veci, nie nejaka sudna sien ci co.. ale sak tolko hlupakov sa túla po nete hlavne v sobotu večer, a dokazuju si tu silu hlavne tí, ktorí v tom reálnom zivote casto ho.no dokazali

jajka001_

preco by som si nevzala co je moje? mas na to pravny narok? mas.
a ver tomu ze ja rozbijat nabytok a podpalovat nebudem, nie som na hlavu

soffa

rony to nemyslel v zlom.nakoniec ma dobry nazor.tiez sme sa s priatelom najprv zabezpecili,kupili spolocne vsetko a po 8 rokoch vzali,...ma velmi dobry nazor.,v tom ze ludia v dnesnej dobe nemaju ziadnu istotu,len hypoteku na krku to je vsetko..

tinkuska

a nechapem co to s tymto malo spolocne, ked tu riesim nieco ine, ale ako vidim toto forum uz ani nie je forum, ale protal pre par vyvolenych, kde tu kazdy kazedmu radí svojim sedliackym rozumom, nie vsak vzdy so snahou pomoct, ale aj potopiť.