ako z toho von?

Príspevok v téme: ako z toho von?
tinkuska

Mám taký problém, bývam v priateľovom byte už vyše 2 rokov..byt je jeho, ale nabytok, auto a všetk ostatne mame kupene na polovice.. Ide o to, ze mame krizu, teda hlavne z mojej strany, neviem ci nas vztah ma dalej zmysel. Neviem, či budeme spolu aj nadalej, alebo sa rozídeme, nechcem však prist o to, čo som do bytu vlozila. Priatel mi raz povedal, ze ak sa cokolvek stane, tak mi vsetko vráti, uz sme sa parkrat skoro rozisli, ale mam pocit, ze vzdy sa dame dokopy len preto, aby priatel nemusel nic riesit s bytom a vratit mi peniaze. Pretoze ja by som uz chcela planovat spolocnu buducnost, zasnuby a tak..ale on nechce, dokonca mi raz povedal ze si vlastne ani neni istý, či som tá pravá, vraj je zmateny, keby som vtedy nemala povinnosti, ktore mi nedovolili odist, tak by som uz davno tu nebola a vykaslala sa nanho, ale on ma vzdy odprosi. Neviem, čo robiť, mama mi uz nadava, ze som irobila chybu, lebo este odidem s holou ritou. Neviem, co robit. Mame obaja 28r, financií je málo, ale mam pocit, ze by nam odluka len pomohla. Ja však byvam v jeho rodnom meste, moje je 300km vzdialene. Som uz mierne zufala, ak ma niekto nejake skusenosti, tak by som bola rada za kazdy nazor. Díky

tpch

jajka ti dobre radi, zisti si cenu v bordeli a pytaj peniaze za kazde cislo. Mozno sa chlapec zarazi, ale o to ide. Ked budes umyvat riady-umy IBA svoje. Ked budes prat a zehlit, oper a ozehli IBA svoje. ked budes ustielat postele, ustel IBA tu svoju stranu.

tinkuska

neboj sa, aj toho je uz pomenej..myslim ze co je moc to je moc, uz sa mi cela tato situacia hnusi, dnes mam pocit ze zosaliem, som rada ze isiel von skamosmi a teraz som tu sama, ale ked pride asi tu bude trosku rodeo, lebo sa neovladnem..len sa bojim ci mi zas nesaleju hormony, lebo mam dostat mrchu..ci to zas neprehanam, a zas aj tak sa vsetko ututle a ostane to ako doteraz. Ked tak citas moej riadky, nepripadam ti trosku "mimo"? Ja uz som si nie ista ani svojimi nazormi.

tpch

tinkuska, skonci to. Porodis a on ti bude uctovat kazdu plienku, alebo ako? Kupite cumlik a pojdete napolovicu? Dieta ochorie a ucet za lieky si podelite? Toto je choreeee, totalne choree.

jajka001_

vyrataj mu kolko ti zaplati za to ze si po nom umyla riad, ze si mu nakupila, ze si mu navarila, ze si mu ozehlila, oprala, povysavala, utrela prach, umyla okna, vysypala smeti, umyla dlazku, kupelnu, sporak

tinkuska

on chodi do roboty na aute, cize si plati benzin, ale ked ideme niekam kde chcem ja, napr. do ineho mesta alebo na dlhsi cestu, hned to vyrata kolko dam na benzin, jednoducho VSETKO je na polovice, len svoje veci si kazdy plati sám.

tinkuska

tpch presne to som mu uz neraz povedala, ze to nie je vyrovnane, ja sa snazim, aj makam, nikdy ma nezivil, ja som vzala hocijaku robotu, dokonca som jeden cas dochadzala do ineho mesta, mala som tam fajn pracu a chcela som aby sme sa tam prestahovali, ale on nechcel (zijeme v malom meste) bola som prec 12h kazdy den, on bol bez prace, a chybala som mu a tak..tak som sa na to vykaslala, ze vztah mi je prednejsi. Ja som taka sprosta, asi som slaboch alebo co.

tinkuska

presne to ma stve, stale je to jeho a moje..nie spolocne. Ale my sme raz tak fungovali, ze sme mali spolocne ale napr. ja som si chcela nieco kupit, alebo on a uz z toho boli problemy, co kolko stoji, ale vies, mne nejde o prachy, mne ide o to, ze tu byvame ako kamosi..ale totalne. Jedna znama mi zas povedala ze aby som bola rada, ze mame kazdy svoje peniaze, nech si hospodarim sama a nech preckam kym je kriza, kym bude lepsie.

tpch

tinkuska, ten vas vztah je dost podivny a velmi nevyrovnany. Nie ste v nom rovnocennymi partnermi a jemu to pripada uplne normalne.