Sex mi nechuti

Príspevok v téme: Sex mi nechuti
vitali

som s priatelom uz rok a akosi nam to v posteli neklape, problem je vo mne..nemám vobec chut na sex ani dokonca ked sa trosku napijem...najskor som si myslela ze je chyba v priatelovi a "skusila"som ineho chlapa ale s tym to dopadlo rovnako ziadna vasen ci chut...rozmyslam nad dovodom preco??moze to byt aj antikoncepciou?

laviiina

Baby ja som asi daka vadna ci ako:-)))ale fakt od kedy berem HAK tak mam strasnu chut na sex (z coho ma moj priatel radost)lebo predtym mi sex vobec nechybal a netuzila som potom.aj prsia sa mi zvacsili..ale ziadne ine vedlaj.ucinky nemam. berem polroka Loette..neviem, aku HAK ste brali vy?moze to byt aj druhom antikonc.?

123456

ano... jednym z neziaducich ucinkov antiky je POKLES LIBIDA.... ja som to tiez nepripisovala Hak, ale ked som vysadila Hak tak nastala obrovska zmena a "nadrzanost" a chut sa vratila... chvalabohu :)

mimka

ano može to byť aj antikoncepciou...ja ked som ju brala tak sa mi tiež vyrazne zmenšila chuť na sex...aj som zaroven od nej pribrala ,tak som ju prestala uživať..

laviiina

Ja som mala podobny problem lenze naopak, ze ked som zacala brat antikoncepciu tak sa mi chut na sex vratila..mala som totiz malo estrogenu, z coho mi aj bolest.a meskajuca menstruacia chodila a teraz je to ok..tak neviem, skus ist na gyndu nech ti spravia hormonalny rozbor a ked bude vsetko vporiadku tak to mozno bude daco psychycke..