VYHRAZA SA MI

Príspevok v téme: VYHRAZA SA MI
anastacia80

Chcela by som poprosit o radu ak ma s tym niekto skusenosti....tak začnem takto -minuly rok v novembri som predavala na aukciach.Jedna pani si u mna vydrazila vestu za 7 eur plus postovne 1,80.Zaplatila,ja som ju hned odoslala.No vesta sa jej asi nepacila stale na nej hladala nejake chyby mimochodom povodna cena bola 22eur.Pytala naspat platbu vraj nezodpoveda popisu a tak dalej.Ja ale viem ze bola takmer ako nova ked som ju posielala no ona ze su tam vraj nejake flaky atd,dokonca uz hrubo nadavala v kazdom maily.Dnes mi dosiel balik ja som si nevsimla meno lebo som cakala iny prebrala som ho,dosla mi ta vesta cela flakata ja neviem ci od sava ci coho...a ked som sa pozrela do schranky bol tam takyto mail.....VRACIAM VAM TU POSRATU VESTU VRATTE MI PLATBU (uz z toho spravila 10eur)POSTOVOU POUKAZKOU (co je divne,ved preco nie naspat na ucet...LEBO TO BUDEM RIESIT RADIKALNE.MATE NA TO DVA TYZDNE.Ja fakt nemam slov ani neviem co robit.Najradsej by som jej vratila peniaze na ucet z ktoreho ich poslala nech uz da pokoj ale som poburena pretoze v takomto stave som jej ju neposielala,co mam robit???Som zvedava co chysta.

Maoam

mne sa to vidi tak, ze sa jej vesta z nejakeho dovodu nepacila, ale aby mala 'dovod' vratit, tak aplikovala nejaky agresivny cistiaci prostriedok akoze na flak, aby si jej musela vratit peniaze, ale z pomsty este aj tak, aby si ty ten tovar uz nemohla opät predat

mas takych ludi, proste psycho

Maoam

ja som na aukcii zatial predavala len pouzite knihy a ucebnice, 90% ludi bolo normalnych, dokonca sa nasli aj velmi zlati, mili a slusni medzi nimi ale takisto som mala dve velmi neprijemne skusenosti s dvoma zenskymi harpiami, jedna riesila mini-fliacik takmer neviditelny, ktory bol ale v popise stavu ucebnice a kvoli nemu som dala aj superacku cenu, ovela nizsiu ako bola povodna, ale ta krava to proste musela riesit a este to aj zavesila na net do hodnotenia, proste su ludia, ktori to maju za potreby, dalsia vedela, ze kupuje ucebnicu, vydanie z r. 2006 -rovnako to bolo v opise ale potom si zmyslela, ze chcela vydanie z r. 2007 a musela som jej vratit peniaze, postovne, vsetko, bola agresivna uz v prvom e-maili

vrat jej tie prachy a do buducna, ak budes chciet predavat pouzity tovar, vsetko si ODFOT ako dokaz stavu

maruska123

boze vrat jej tie peniaze, spolu s tym ju posli do zadku a mas po probleme..nech sa zadusi so 7 eurami, ked su jej take dolezite

anastacia80

Viete je to pouzivany tovar a bol na aukcii mne sa plno krat stalo ze som si nieco vydrazila potom tam nasla chybicku ale nerobila som cirkus.Ja nie som internetovy obchod predavala som ako ostatny pouzite veci na aukcii na nete.A vesta bola odfotena takze videla co kupuje,to fakt treba robit taky cirkus???Za 7eur???To budem sediet nakoniec v base alebo co??Aky zakon som porusila ked videla co kupuje ?

Izabelka_MT

matyo .. ale ked si to predávajú medzi sebov normálny ľudia čo len niečo chcú predať na niakej inzercií tak si myslím že ked jej to nechcela vrátiť tak nemusela si myslím ..

Matyo

No pokiaľ to bol predaj z netu, tak ona mala právo vrátiť tovar a žiadať späť peniaze aj keď bol tovar nepoškodený, takže z toho mi vyplýva, že si porušila zákon. Mohla by ťa za to dať aj na súd a pravdepodobne by aj vyhrala.

Izabelka_MT

hmmm preto nič nekupujem z netu ..a ked už tak si idem pre to osobne a riadne si to pozrem ....a radšej jej ukáž že sa jej nebojíš a nereaguj na vyhrážanie ..boože kôli takým malím peniazom si myslím že to nebude riešiť ..ona sa ti len vyhráža ..nevšímaj si ju .....ak máš fotky , alebo doklady o tej veste že bola v poriadku predtým ako si ju poslala tak si zahojená nemôže ti nič ..