tie slavne IP adresy

Príspevok v téme: tie slavne IP adresy
00000

konecne som pochopila, z kade viete kto ma aku IP (ano trvalo mi to dost dlho, ale fakt som na to nevedela prist..co vam poviem - blondina). ALE!! (: mam otazku. Moze sa mi IP adresa menit? Lebo som si vsimla, ze na jednom prispevku mam inu IP ako na druhom. Meni sa mi IP ked vypnem PC? A preco sa mi meni?
Ja viem, cudne otazky......ale chcem v tom mat konecne jasno (:

blondula

kajalka....diky ;-) vtedy bol "chudak" kamarat,skoro tyzden chodil jak na liekoch keby bol a stale vyvolaval tomu kamaratovi co mu to opravoval a slubil,ze mu zaplati,len nech to rozbehne :DDD

blondula

naco zaloha,sak on necakal co sa stane :D to je to,zrazu sa pootvaralo vela okien,ktore sa dali zatvorit len tym,ze si musel potvrdit bud ano-nie.a kedze to bolo v reci,ktorej som nerozumela,musela som to nejako vyriesit,aby dotycny ani nevedel,ze som na nete bola.tuk sem,tuk tam a zrazu len po obrazovke nezmyselne pismenka a cisla behali a potom hrobove ticho :-( ... :DD

blondula

takze som to tu pootvarala a zistila som,ze ak chcem normalne frcat,nesmiem skumat,ako to funguje :DDD takymto systemom som kamaratovi kompletne vymazala comp :D jeho kamarat-technik sam nechapal co som porobila a opravoval ho asi tyzden :DDD nastastie sa vsetko dolezite naslo :DDD

zewa

Inac, hned som si myslela, ze bude nasledovat tato otazka :)
Chod cez Start a sietove pripojenia, polozka "podpora" a "predvolena brana", cislo pri nej je IP routra.
Pripadne "ovladaci panel" a "centrum sieti" a klik na "lokalne pripojenie"

zewa

Otvor browser a zadaj namiesto www stranky IP tvojho routra. Vacsinou je ta IP odlisna od tej, co sa ti tu zobrazuje ;)