Top 10 najsexi slávnych otcov súčasnosti!

Je to dokázané! Čím sú starší, tým sú krajší. No v momente, ako sa stanú otcami, sú v očiach fanúšičiek ešte viac sexi. Prinášame vám zoznam desiatich najsexi slávnych oteckov súčasnosti.
### David Beckham

Medzi sexi slávnych oteckov nepochybne patrí i slávny futbalista (40). S manželkou Victorou Beckham (41) majú krásny, na prominentov až vzácne dobrý vzťah a vychovávajú spolu štyri deti.

Channing Tatum

Je otcom od roku 2013, kedy mu jeho manželka, herečka Jenna Dewan Tatum (34) porodila dcérku Everly. Tridsaťpäťročný sexy herec má skvelé gény a rozhodne by nemal zostať len pri jednom dieťati!

Peter Facinelli

Preslávil sa najmä rolou Carlislea Cullena, ktorú stvárnil v ságe Twilight. Hoci má už 41 rokov, na svoj vek rozhodne nevyzerá. Peter bol niekoľko rokov ženatý s herečkou Jennie Garth (43), s ktorou splodil tri dcéry. Manželstvo im ale nevydržalo a v roku 2013 ich súd rozviedol. Peter sa však už stihol zasnúbiť s herečkou Jaimie Alexander (31), je teda možné, že už onedlho bude štvornásobným otcom.

Chris Hemsworth

Austrálsky herec má len tridsaťjeden, no už stihol splodiť tri deti. So svojou manželkou, španielskou herečkou Elsou Pataky (38) sa zoznámili v roku 2010 a v tom istom roku sa aj vzali. O dva roky neskôr sa im narodila dcérka India Rose, v roku 2014 porodila Elsa Chrisovi dvojičky – chlapcov Tristana a Sashu. Mimochodom, Chris sa v roku 2014 stal najsexy žijúcim mužom podľa magazínu People. No a my musíme len súhlasiť!

Gabriel Aubry

Tridsaťosemročný krásavec má francúzske korene, no narodil sa v Kanade. Do povedomia verejnosti sa zapísal najmä vzťahom s herečkou Halle Berry (48), s ktorou tvorili pár 5 rokov. Splodili spolu krásne dievčatko – Nahlu Arielu. Ani kučeravá princezná však ich vzťah nedokázala udržať a Halle utiekla od Gabriela k hercovi Olivierovi Martinezovi (49). Gabriel nie je len sexy otecko, ale aj poriadny drsniak. Za to, aby mohol byť so svojou dcérkou neustále, sa dokonca dokázal aj pobiť s Martinezom, keď sa dozvedel, že sa chcú aj s Nahlou definitívne odsťahovať do Francúzska.

Brad Pitt

Obsadzuje rebríčky najsexi mužov a oteckov pravidelne, hoci má už neuveriteľných 51 rokov. Aj keď si herečku Angelinu Jolie (40) vzal len nedávno (v roku 2014, pozn. red.), ešte pred svadbou stihli splodiť tri deti. Ich rodina je však väčšia, Angelina si ešte pred tým, ako porodila vlastné deti, adoptovala chlapčeka z Kambodže. K malému Maddoxovi čoskoro pribudlo dievčatko z Etiópie, Zahara. S jej adopciou jej už pomáhal Brad Pitt . V roku 2007 do rodiny privítali aj malého Pax Thiena z Vietnamu.


V čom spočíva ich tajomstvo?

Tajné triky na krásu od svetových celebrít

Johnny Depp

Americký herec (52) je považovaný za najvšestrannejšieho herca všetkých dôb. S francúzskou herečkou a speváčkou Vanessou Paradis (42) boli spolu 14 rokov a splodili dve deti – dcéru Lily Rose a syna Johna Christophera. Ani deti však neprinútili Deppa, aby zostal s rodinou. V roku 2012 ohlásili rozchod a krátko na to herec oznámil vzťah s mladou herečkou a modelkou Amber Heard (29). Dvojica sa stihla medzičasom aj zosobášiť, je teda možné, že Depp sa čoskoro stane opäť otcom.

Orlando Bloom

Nepochybne sem patrí i Wiliam z Pirátov z Karibiku (38). S modelkou Mirandou Kerr (32) sa v roku 2010 zosobášili a splodili syna Flynna, no manželstvo im vydržalo len tri roky.

Lenny Kravitz

Charizmatický päťdesiatjedenročný hudobník je otcom talentovanej dcéry Zoe, ktorú má s bývalou manželkou Lisou Bonet. Zoe nielenže kráča v otcových šľapajach, ale okrem spevu sa venuje i herectvu a modelingu.

Hugh Jackman

Štyridsaťšesťročný austrálsky herec, ktorý bol v roku 2008 časopisom People zvolený za najsexi muža planéty, vychováva s manželkou Deborrou-Lee Furness (59) dve adoptované deti – Oscara a Avu. Pre adopciu sa rozhodli po tom, čo Deborra dvakrát po sebe potratila.


Pozrite si tiež:

Tajné triky na krásu od svetových celebrít