Ako nebyť gay

Príspevok v téme: Ako nebyť gay
vajcoo

pred pár dňami som zistil že je brat homosexuál, ale len asi 2 týždne. Mamu to moc vzalo a mna tiež,, lebo ma na viac než byť homosexuálom.mal už babu a pasovalo im to. neviem ako ho od toho odradiť, má predsa kus života pred sebou ktorý sa dá využiť aj trochu rozumnejšie. ja sa neviem tej myšlienky zbaviť , že je homosexual.. prosím poradte mi ako sa dá ho odviesť od homosexuality a ako ja môžem na to prestať myslieť . prosím nezverejňujte to

monikakr87

skus sa na to pozriet inymi ocami, co keby sa to stalo tebe,hm? skus sa vcitit do jeho koze. preboha. vsak ho nechaj na pokoji. zivot je len jeden a preto si ho mame uzivat. ak je homosexual tak co je na tom? nech je. aspon bude stastny, ako sa pretvarovat ze nieje ,zalozit si rodinu a trpiet cely zivot, ze to neni tak ako si predstavoval.

Púfik

bingham - pedofília sa v prírode vyskytuje tiež :) ale v ľudskej spoločnosti je nemorálne aby úchyl znásilnil 9 ročne dievčatko :P pretože to dievča nemá viac menej potuchy o tom čo je sex ale čo je nemorálne na to že muž miluje muža a žena ženu? Predsa každý chceme milovať a byť milovaný - uznávam pohlavný styk dvoch homosexualov už nieje prirodzený pretože ho vymysleli ľudia pre väčšiu rozkoš. A doba nemení to či je to prirodzené alebo nie. Dobá mení spoločnosť ktorá potom reaguje na takéto témy.

bingham

Pufik fakt ma zaraza...ze v dnesnej dobe si niekto mysli ze je to prirodzene... :D...to akoze ked sa narodi pedofil...tak je to tiez normalne...lebo priroda ho tak stvorila...niee ???...cele zle

Púfik

Toto je fakt blbá otázka. Homosexualitu poznali už v Antike a nikdo sa na ňu nepozeral ako na niečo "nenormálne" alebo "neprirodzene". A na niečo čo sa vyskytuje aj v prírode človek nemá právo hovoriť či je to normálne alebo nieje. Je to proste tak a mali by sme to rešpektovať. Prečo si myslíme že Homosexualita je nenormálna a neprirodzená? Pretože nás tak vychovávali, vplíva na nás spoločnosť. Tak isto ako keď si dovedie dievča frajera - černocha za babkou a babka je nešťastná že čo to dievča si našlo za čudo. A je to tvoj brat! Ty s nim budeš spávať alebo jeho priateľ? Gayovia rovnako študujú ako my, rovnako chodia do práca, rovnako jedia, rovnako im búcha srdca a prúdi krv. Myšlienky máme všeci iné a to nás robí unikátnymi a či bude mať frajerku alebo frajera to je úplne jedno - charakter ostáva...

doubledog

ono je to zlozitejsie, ako by sa zdalo.

nedavno akysi vedci skumali, ako je mozne, ze geny homosexuality uz davno z populacie nezmizli, kedze gayovia sa nerozmnozuju, tj svoje geny dalej neodovzdavaju.
na prekvapenie zistili, ze gayovia maju casto vyssi pocet deti, nez heteraci.
z toho by mohlo vyplyvat, ze tolerancia ku homosexualite bude postupne znizovat jej zastupenie v spolocnosti.
cize nepriatelia gayov by mali ako prvi presadzovat homomanzelstva - je to velka zbran proti rozmnozovaniu homosexualov.

xdanielax

bingham - dobre, nevravim ze je to prirodzene - (z hladiska rozmnozovania sa) lebo ved, kde by sme boli..ze? Ale vsetci sme ludia, takze tak by sme sa mali k sebe aj spravat.

a autor temy dal velmi hlupu otazku.

bingham

danielka...no v pripade homosexuality to tak zase nie je...je to neprirodzene(a s tym musi suhlasit kazdy clovek ci chce alebo nechce)...v tomto pripade spolocnost nic neurcuje...(jedine to... ci budu homosexuali odsudzovaný...)

paganstorm

homosexualita nie je nič nenormalne a je uplne bežna aj v prirode medzi zvieratami, keby bolo na nej niečo zle, matka priroda by ju nezariadila aj pri iných živočíkoch :-P odhovoriť ho od homosexuality naozaj nemožeš :-D