Krém na veľmi suché ruky

ViktorkaVix

Cicaplast od La Roche, pouzivam po chemickom peelingu a je to TOP. Maju rad aj na ruky, skus si vypytat vzorku v lekarni, ja som v jednej dostala k nakupu celu knizku La roche so vzorkami.

superzienka

Perfektné sú všelijaké masky.Ak si ich urobíš doma a budeš aplikovať s rukavicami a necháš cez noc je to super vec. Ja používám hydratačnú masku na ruky ovsené vločky. Je to maska na ruky s prírodnými produkty. Som pohodlná a tak si ju nerobím doma, ale si ju kupujem, ale účinky sú perfektné

agdbhnn

Ak mas ruky prilis suche tak skus na preliecenie krem imunoglukan a potom nieco prirodne pozri napr.weledu alebo nieco lacnejsie alverde...

molamola

Vychytávka je maska na ruky na noc. Purederm hydratačná maska na ruky s broskyňovým olejom. Tá maska sa dá noc na ruky a ráno mám ruky ako vymenené. Hladké,zregenerované a krásne hydratované. Treba vyskúšať.

FLORENCIA

Super krém na ruky je so slimačím extraktom. Nielen , že ruky premastí, zvláční, ale aj hydratuje a zbaví stareckých škvŕn.

simka111

Ja mám krem Glydoree s davkovačom, je veľmi dobrý, obsahuje bambucké maslo a med..
A veľmi dobrý je aj Naturalis-pracovný krém na ruky s včelím voskom