Neznesitelna 18?

Príspevok v téme: Neznesitelna 18?
tutifruti345

Doma mi davaju pocit ze som ,,zla''.Lenze ja nemam pocit ze robim nieco zle.Mam 18 rokov a chodim na strednu skolu.KAzdy den pridem zo skoly o hodinu neskor lebo som s piatelom potom sa do vecera ucim.Sem tam idem von. pridem domov najneskor o 9.Cez vikendy sa chcem ist bavit ist s kamaratmi alebo ist ku neakej kamaratke spat alebo na party.Na party ma nechcu pustat.Najnovsie uz ani ku kamaratkam.Ze som stale prec a ze mam byt doma.Lene ja som nikdy nebola DIETA KTORE SEDI DOMA.Ja proste len neobsedim ked som zavreta doma tak ma chytaju depky a nudim sa tak radsej idem von.Mam sestru ktora je stale doma tak ona je najlepsia.Ake zle su vase deti?Ved mam 18 a spravaju sa ku mne ako ku 10rocnej.Podla mmna deti su este horsie casto.

Maros75

Nuz ......je tazke pre rodicov uvedomit si,ze si uz dospela.
V ich ociach budes stale ich dcerka,ktora bola este pred nedavnom v postielke a hrala sa s babikou.

00000

hehe ani moja mama nevie pochopit ze som uz vyrastla, len s tym rozdielom ze ma pustia vsade. Ked mas uz 18 tak by ma uz ani nezaujimal ich nazor velmi. V momente ked som dosiahla 18 ja, tak mi aj doma povedali, ze uz mi nemozu nic zakazat. Peniaze mam, lebo som si nasla brigadu, takze take ze nemozem ist von lebo mi nedaju peniaze u mna nehrozi.
Ved im normalne povedz, ze si uz dospela zodpovedna osoba a ze nemozu od teba chciet aby si stale bola iba doma. Musia to pochopit. (:

jajka001_

si uplne normalna , slusna dobra baba. asi sa o teba boja. bud mila k rodicom a nehadaj sa zbytocne s nimi. toto obdobie prejde. musia pochopit ze si uz velka a nepotrebujes neustalu kontrolu.