virtualna realita

danielaaa

podla mna su obe tak na rovnakej urovni, ved co ma co chlap vypisovat inym zenam, ked je s tou svojou stastnya vravi jej ze ju miluje....smejdi

VikiQ

Danielaaa ani si nevies predstavit, ako sa mi vsetky tieto virtualne podvody hnusia po takej "vydarenej" skusenosti. Myslim si, zeby som lahsie dokazala odpustit neveru chlapa, ktory sa niekde opije,nejaka zenska to vyuzije a zvedie ho ako takto VEDOME sediet za pocitam a flirtovat, prosikat o fotky a zvrhlo komunikovat s inymi zenami...A stale tvrdim, od virtualnej nevery je blizko ku skutocnej..

VikiQ

Validka, z mojho pohladu taketo spravanie sa neda pokladat za normalne a akceptovatelne vo vztahu. Kde je respekt a ucta voci druhemu cloveku? Jemu by sa pacilo, keby si na internete flirtovala s inymi chlapmi a tajne o nich snivala??? urcite nie...o com je to potom, ked ti vravi, ako ta lubi a vyjadruje svoj obdiv niekomu inemu? aj ked len virtualne. Sama som mala takeho priatela, ktory bol neustale zaveseny na nejakych socialnych sieatach a v kuse riesil ine baby...Ked som mu nato prisla, sluboval, ze uz to neurobi a odhlasi sa....skutocnost bola taka, ze si len dal vacsi pozor aby som mu uz nato uz neprisla, no dalej pokracoval...Ludia sa nemenia..

danielaaa

Ale ba, ego ma stym mnoho, totizto nie kazdy prejde od virtualnej nevery aj k realnej, ako vravim, muz si len musi dokazat ze je ziadany a stale vie zeny dostat

Magy

danielaaa - nepochopila si. netvrdim, ze zeny nemaju v genoch nieco z polygamie - ale ten rozdiel v tomto ohlade medzi muzmi a zenami je markantny. a presne ako pises - rovnake spravanie u zeny sa netoleruje, kdezto u muzov ano. preco asi? jednoducho akceptujeme, ze muzi nemozu byt zenami a naopak, ze to, ako nieco robi muz, nemoze robit zena, inak by bola za cundru, flandru atd. akceptujes to aj ty, sama to pises. btw, ego s tym nema nic spolocne.

danielaaa

Ved aaj zeny su naprogramovane tak, aby si hladali toho najlepsieho samceka a to teraz ma aj ona robit to iste? keby sa jej stala situacia opacne, ze by to robila aj ona a on jej na to prisiel, myslim ze by takato vyhovorka neobstala, na DNA a zakorenenu polygamiu je nelogicke sa vyhovarat, pretoze to funguje ako som spominala aj opacne, lenze zena taketoveci nerobi aj ked to ma tiez zakorenene v DNA, no zvlastne.....

Magy

vysvetlenie je jednoduche - muzi su geneticky naprogramovani na polygamiu uz cele tisicrocia. a moze tu kde-kto argumentovat nabozenskymi zasadami, moralnymi a neviemakymi, toto je jednoducho zakodovane v DNA po tisicrocia. kazdopadne to, ze sa zaujima o ine zeny neznamena, ze ta rovno chce podviest, alebo ti je neverny. zalezi na tom, ci dokazes tolerovat take spravanie a najme - na com sa dohodnete s partnerom. odtial-potial a hotovo. dovera byt musi. ale aj otvorenost, nebat sa vydiskutovat aj taketo veci, vyjasnit si nazory aj na tento aspekt vztahu.