Rada chlapovi

alenka_maxova

nemam az tolko toho odzite, ale ako zena v manzelstve by som bola asi dost sklamana, kebyze zistim, ze nie som manzelovou najlepsou priatelkou. Tu najlepsiu priatelku si mal v niekom inom...Je to sklamanie, plus pocit, ze si jej bol neverny...Lebo zjavne neveri, ze si ju s nou nepodviedol

pravy huhu

Ako ta moze zena vyhodit z domu? Mal si hned zavolat policiu a obvinit ju z tyrania blizkej osoby, teda teba. Zazaluj ju a vymahaj od nej mastnu pokutu, nech ju prejdu chutky na take veci.

jajka001_

myslim ze si hrozne makki a ustupcivy. iny chlap by zene proste povedal ze je hysterka a vymysla a nech je ticho, nenechal by sa vyhodit z domu, od rodiny. ved si nic nespravil. alebo snad ano?

Beznádej

Bola to kamarátka z práce. Nikdy sme sa nestretli mimo práce.Písali sme si občas volali. "Nevyznávali sme si lásku" len sme si ozaj dobre rozumeli.

lillia

mozes (ak mozes) napisat blizsie ako to vyzera v takomto udajne platonickom priatelstve? ja takymto frazam prilis neverim, takze si ani nemyslim, ze vsetko bolo tak ako pises

alenka_maxova

samozrejme...to mas pravdu. Je to urcite hrozne tazke a urcite sa nemozu ludia zacat rozvadzat kvoli kazdej zlej veci, co sa prihodi...Len, neviem si uz predstvit zivot v takom vztahu ...