PORADTE KTO MOZE

Príspevok v téme: PORADTE KTO MOZE
eleonora25

Ahoj.Prosim poradte mi.Milovala som sa s priatelom.U mna to bolo po prvykrat.Orgazmus som samozrejme nedosiahla.Pouzili sme prezervativ ale ten sa zosmykol a ostal vo mne.Bolo to este pred ejakulaciou takze prezervativ bol prazdny.Vybrali sme ho.Bojim sa ale ze som tehotna lebo menstruaciu som mala dostat 20 a uz je 26 a stale nic...je mozne ze som tehotna?Nemeskaju mi len preto ze som to robila po prvykrat a ze stresujem z toho ze som tehotna?Dakujem ze odpovede.

jaja

Ahoj Eli, myslím si, že je to len zmena v tvojom tele. Podľa mňa tehotná byť nemusíš. Najlepšie bude, ak je to viac ako 10 dní po ,,nehode,, kúpiť tehot. test, ktorý Ti potvrdí to čo je pravda. Hlavne nestresuj. Držím palce.

ajajaj

no po strate panenstva sa stáva že mešká menštruácia. A to špinenie neviem - to može byť takisto sposobené tou stratou panenskej blany alebo predzvesť toho, že máš dostať menzes. Veď ak sa priateľ nespravil, z čoho máš byť tehotná? Nemáš sa čoho báť. Pre istotu zájdi ku gynekológovi.

eleonora25

AJAJAJ,mam kamosku ktora po prvom sexe taktiez nedostala menstruaciu ale tehotna nebola tak preto som sa pytala ci to moze byt naozej zo stresu.Nemam menstruaciu ale nieco take ako spinenie.Je to podla teba v poriadku?

ajajaj

Eleonora, stres plus strata panestva - to je tá príčina. Ak bol kondom prázdny pred ejakuláciou tak tehotná určite nie si.