Halucinácie

Príspevok v téme: Halucinácie
Meretseger

Bavila som sa dnes s psychológom o halucináciách a opísala som mu jeden svoj zážitok: Idem po ulici a vidím pár desiatok metrov pred sebou ženu a dievča v ružovej bunde. Na moment som sklopila zrak, fakt len na zlomok sekundy (teoreticky), no keď som opäť zdvihla hlavu, dievča tam už nebolo - zhruba popísané, dodávam.
Bola skutočná a živá ako tá žena vedľa nej - tá pravdepodobne reálna bola, keďže nikam nemizla - a ODPRISAHALA by som, že je tam živá bytosť. Keď sa však vyparila, logicky som usúdila, že muselo ísť o halucinácie.
Psychológ mi však povedal, že keď som si toto uvedomila, ide o čosi iné, pseudohalucinácie či čo... Ako to teda je? Je to v tomto prípade normálna hal., alebo niečo iné?

Meretseger

Bože, ľudia :D Nepijem, nefajčím, nedrogujem, som slušná baba:) Akurát som promiskuitná, hah :D Ale to sem nepatrí.

Treecat

Nesmies tolko pit potom to prestane.Ale nemusi to byt alkoholom mozu to byt aj lahke drogy.To ja som potom videl aj pannu mariu rovit striptiz.

Meretseger

bingham: Čo také? Drogy nie, akurát sa dopujem inzulínom, ale ten tuším ešte do drog nezaradili:) Ináč beriem nejaké tie antidepresíva, ale to už cca rok a nemala som po nich takéto stavy ani na začiatku.

Meretseger

Že "presne tak", bože, v živote by som nedokázala tak nekriticky súhlasiť! Blbá sebakritika.
jajka: Nie som, spím dlho a dobre, v žiadnom prípade sa neučím po nociach :D