Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

Maoam

xy: ale prosimta, dotycna dama nevie rozchodit, ze jej pred istym casom v istej teme o zivote bez deti par ludi povedalo o nej pravdu a nerozdychala to dodnes ;DDD

a okrem toho zavidi tpch jej inteligenciu a najmä fakt, ze je tu ovela oblubenejsia ako ona (ladida), no hold smola :DD

Maoam

a tiez som si nie vedoma toho, ze by som mala 20 sarkastickych prispevkov a 1 normalny, pokial viem, tak tu mam velmi vela prispevkov, kde som sa snazila ludom pomoct + myslim, ze sa prejavujem velmi normalne

ale podla Ladidy som agresivna, sarkasticka a trpim masivnou dusevnou chudobou ;DDD

tpch, co ta kocka nevie rozchodit? este stale tu temu, kde slo o zivot bez deti?

Maoam

tpch, bolo to v tej teme, kde ten chlapik chcel liecbu od Albertovej, hoci jej nezaplatil, ved vies

a udajne sme v kazdej teme, hoci ja som tu len vecer aj to v dvoch temach, tak ale nevadi ;DDDD

Maoam

tpch, vcera nas este riesila Mrs Ladida, udajne sme tvoja druzina a konkretne ja mam funkciu tvojho 'cunt licker', co ak spravne chapem, je velmi perverzna nadavka