bod G

wreck

??!!??, ano, tvoj opis je lepsi. nie dnu a von ako pri sexe, ale hore a dole, aby prsty narazali na hornu stenu vaginy.

ak by masaz klitorisu viedla ku klitoridalnemu orgazmu, a je to neziaduce pre teba, tak to nerobte. :)) alebo len mierne, na povzbudenie a zvysok dokoncite tymi prstami vo vagine.

treba to skusat.

??!!??

no a čo je na tom že ho nenašiel? ani ja som ho (alebo mi ) sme ho nenašli a to mám 33!

wreck : citujem "tymi dvomi prstami, vsunutymi vo vagine, zacnes pohybovat hore a dole. pozor, nie dopredu a dozadu. opakujem, hore a dole" - týmto si myslel nie dnu a von ale vlastne prstami masírovať alebo narážať? tú hornú časť vag.? hej správne ? teda to miesto kde by mal byť

ako dlho to asi trva? asi individiuálne že?

citujem: "druhu ruku mas stale pritlacenu nad lonovou kostou, bud jej jednym-dvomi-tromi prstami masirujes klitoris,"
no lenže toto by skončili že sa spravím ako vždy klit. a hotovo.

AmartinkA

to je v pohode. A tvoja holka vie orgazmus dosiahnut sama? Hlavne si to nedavaj za vinu, zvycajne byva problem v nas babach a nie v chalanoch :) Ale snaz sa samozrejme aj dalej a hladajte co sa jej paci :)

mlady

ok diki pochopil som ,no moja parterka ma 22r ale ako vravim milovanie a predohra je super ale orgazmus a bod g nigde ja som stoho uz bez hlavi vol a znova sory za gramatiku

AmartinkA

myslim to tak, ze napriklad aj v zivote neprezila orgazmus a zrazu sa vrhnete na bod G, tak neverim ze okamzite prezije pocity ake tu opisujeme nizsie. Alebo ak trpi dakym komplexom, ma problem pri obycajnom orgazme a podobne...

mlady

ok dik za odpoved ja viem zrazu tu mame seci tu mame 23r je to cudne a ako ze nieje parterka pripravena visvetli mi to ako si to mislel??

AmartinkA

:D zrazu tu mame vsetci 23 rokov :D No ved dobre...dobre, najma co sa tyka gramatiky :D Ale oka, to je vedlajsie. Nevedno preco ste ten bod u priatelky nenasli...mozno ho nema a mozno este nie je pripravena ho najst :)

mlady

ties ma 23rokou a mislim si a viem ze to je pohode ale ties som s mojou parterkou skusal hladat bod g a nenasi sme ho ako to je mozne ??? odpovie uz dakto norřmalne ??

myšiačik

no my stale spoznavame svoje tela,potrebujeme čas,nikto učený z neba nespadol....hoci ja som sa o sex zaujimal uż od 15,ale ine je mať to naštudovane,a ina je prax.

AmartinkA

mysiak, to je uplne v pohode :) Ja mam 23 a sexualneho partnera od 21 rokoch :) Ja som vzdy bola za to, pockat si na niekoho, kto za to stoji. Ale ako som napisala nizsie, je dobre poznat vlastne telo. A aj do tohto vztahu som sla s tym, ze som mala detailne preskumany bod G a vlastne vsetky body :D