ORL ambulancie v nemocnici na Antolskej v BA

Príspevok v téme: ORL ambulancie v nemocnici na Antolskej v BA
Janka.

Chcem sa opýtať či môžem isť iba tak s problemomdo ktorejkolvek ambulancie v nemocnici na Antolskej alebo ti chirurgovia v amb.beru iba pacientov čo maju odporučanky na operáciu? Myslim to tak že ak ma bude bolieť ucho, alebo budem mať nejaky orl problem tak nepojdem k orl v mojom meste ale pojdem na antolsku kde pracuju chirurgovia. len neviem ako to tam chodi, či sa tam može bežne chodiť alebo treba iba odporučanku na operáciu

Janka.

Nie som si ista podla mna beru aj pacientov ktorý nepotrebuju zakrok a chcu napr iba liečiť problem. Potom načo sa k nim chodi aj na pohotovosť? V čakarni na odd su ludia ktorých bolia uši, hrdlo... a tak isto ich vyšetruju tito istý chirurgovia. takže si myslim že beru aj pacientov ktorý chcu problem iba liečiť. Radšej tam zavolam. Ide o to že ja nemam ešte svojho ORL lekara a mam problem ktorý by som chcela vyliečiť

Janka.

A navyše su tam 4 amb vedla seba a každy den iny orl chirurg, preto som si neni ista ako to tam funguje. Ale samozrejme že ak tam začnem chodiť k jednemu tak nabuduce pojdem k tomu istemu

Laurina22

Mila moja ty ak by si bola inteligentna tak by ta napadlo ze chirurg co je tam na zakroky sa ti na tvoje kvapky vies co

Clovek ti tu chce poradit a ty sa este aj urazis,zdujes a ofrfles jeho reakciu

Skoda reci

Janka.

Panebože Laurina nemam naladu na tvoje blbe poznamky, zase chceš rýpať. Ak by si bola inteligentna tak pochopiš že sa pýtam na ORL problem. Ibaže ti orl lekari v poliklinickych ambulanciach su chirurgovia a tak sa pýtam či beru aj pacientov ktorý nepotrebuju zakrok iba chcu napr kvapky na zapalene ucho...
Ale lepšie bude si tam zavolať ako sa tuna niekoho pýtať. Jedine čo viem tak to tam nie je podla bydliska pretože tam chodia ludia od hocikiaľ aj zo stredneho Slovenska.

Janka.

Teda pardon oni maju amb v poliklinike ale su tam vlastne chirurgovia čo operuju mandle, prepažky... preto neviem či tam treba dojsť iba ak treba nejaku operáciu