kúpa bytu v pôvodnom stave

Príspevok v téme: kúpa bytu v pôvodnom stave
danka6666

Rozmyslame o kúpe 4izb. bytu v pôvodnom stave...čo myslite, opatí sa to vôbec?

V tom byte bude treba komplet všetko prerobit ( bytove jadro, vymenit okná, radiatory, podlahy, urobit novu omietku, vymenit dvere....)

Rekonštruovali ste niekto takýto byt??? Aspon priblizne kolko vas to vyšlo?
Nemám ani najmenšie tušenie kolko by nas to mohlo všetko výjsť..nechcela by som na tom prerobit..
Dakujeem..:)

alenka_radska

Ja si myslim ze by sa to mohlo oplatit, zvlast na to ze si mozte vsetko prisposobit podla seba :) My zhaname tiez byt ale zatial stale neuspesne uz par mesiacov, no tiez by osm rada kupila starsi a prerobila is podla seba- mam svojsky styl :)

Vianocnicka

danka urcite vam to vyjde.. my sme kupili 3izb. byt 88m2 v NR v povodnom stave za 51tis. (co je velmi dobra cena) a komplet prerabka nas vysla na 10tis. (max. 15 tis.) eur aj ked vsetko sme si zhanali po znamosti za co najnizsiu cenu, ale samozrejme aj kvalitu.. Menili sme komplet vsetko murovane jadro (tiez svojpomocne), plastove okna, kuchynska linka, 2x roldor (7,5m spolu) na mieru, dvere, plavajuce podlahy, dlazby, obklady, sanita, stierky, malovanie, zariadenie.. A je to vsetko podla nasich predstav, mas potom z toho lepsi pocit, takze urcite ano.

danka6666

no niesom zo ziliny priamo...ale v jednej okolitej vacsej dedine je taky 4 izb. byt za cenu 36 tis. tiez sa cudujem, ze taký lacny, no ale na druhej strane ani sa necudujem ved tam trebá komplet vsetko prerobit...a este jedná výhoda toho bytu je tá ze má vlastné kurenie a je to tehlová bytovka..tak asi preto ho uvazujeme kupit....
Neviete niekto aspon priblizne kolko má mesacné náklady takýto byt??

Lulu2011

a naozaj extra lacny byt, nas jednoizbak neprerobeny stal raz tolko a to som z vychodu prosim pekne, neviem preco si niekto mysli, ze na vychode su lacne byty, v KE tak isto drahe ako v BA

Lulu2011

fuha to bude riadna palka, my sme rekonstruovali jednoizbak a rekonstrukcia stala okolo 6000 eur, byt stal 52 000 eur, teraz sme v 3 izbovom a zase ho treba rekonstruovat pomoooc, najlepsie fakt asi novostavba

george303

4 izb za 36 litrov ? :D Tak to bude zrejme vychod unas su zato garzonky :D
Kazdopadne 15 litrov je dost na clekom slusnu rekonstrukciu ....

swistica

je lepsie ak rekonstrujete samostatne, lebo ak kupite prerobeny byt nikdy to nie je presne podla vasho vkusu a tiez to uz ani nie je nove. Niekto tam uz byval a pouzival to a ked sa nastahujete zistite ze kadeco je poskodene

slnečnicaa

S takým rozpočtom ti prerábka určite vyjde. Ja som prerábala dvojizbový, žiadny luxus, ale zas ani šmejd a vyšlo ma to 6000€. Byt som mala v pôvodnom stave, menila som kúpelku-to bola po oknách asi najvačšia pálka, kuchyňu, plávajúce podlahy, dlažba, znižovanie stropov, prerábka elektr. rozvodov, dvere a spomínané okná. Počítaj s tým, že plno peňazí necháš aj na úradoch, za kolky a potvrdenia