Sťažnost na regresneho terapeuta

Príspevok v téme: Sťažnost na regresneho terapeuta
karla2

Známa chodila k regresnemu terapeutovi a dost je po tom ina, taka divna. Ma fyzicke problemy od posledneho sedenia. A aj celkovo sa jej zhoršil psychicky stav a problem, s ktorym za nim isla sa vobec neodstranil. To viete, že sedenia boli dost drahe, takze zbytočne vyhodene peniaze. co teraz s tym. Co myslite, kde by sa mohla sťažovať??

karla2

muc, isla s tym, že jej potvrdil, že ano, da sa problem vyriešiť. vies, nasľubuju, čo všetko sa da odstraniť altern. terapiou a ked prides, zaplatíš/skoro som odpadla, kolko do toho investovala/ a potom sa už nestaraju, čo e s tebou, púokiaľ neprideš znovu, ale zase zaplať, lebo to vieš, to treba este to riešiť a ako píšeš, to vyskočili nové "suvislosti".
no veru skoda. ked som jej vravela, nech to necha, bola akoby závislá, lebo vsak problem este stale trvá. nadavam jej, ale teraz je už neskoro. pobabrana psychika a to sa už vezie vsetko.no, ale jasne, jej chyba, že verila.možno mala smolu,a su terapeuti, ktorí aj pomôžu.nechce sa mi veriť, že sa nemôžer nikde sťažovať, vlastne preto tu aj píšem aby niekto poradil, co dalej-

muc

ide o alternativny sposob liecby. ak nie je spokojna, no zial...jej problem. isla do toho na zaklade vlastneho a slobodneho uvazenia.
ze ma aj fyzicke problemy- no nemusi to vobec suvisiet s tou terapiou, nakolko vsetky psychicke problemy sa casom somatizuju. takze pripisat sa to jednoznacne len tejto liecbe neda.

doubledog

ak uvazuje tak ako ty, tak ano, spravila chybu, ze tam sla.

u takychto terapii sa predsa stava, ze sa stav docasne zhorsi, casto moze byt az neznesitelny.
s tym treba ratat a byt na to pripraveny (a pripravit na to aj okolie, kedze vtedy treba, aby sa o pacienta postaralo)

a podla mna tento fakt podcenuju aj terapeuti, preto je riziko do takychto terapii vstupovat.

karla2

jasne, prečo by mali byť terapeuti zodpovední za svoju pracu, ked to kludne môžu hodiť na pacienta. ved prave na tom stavaju, vsak oni robia terapiu a to je pacient na vine ked mu nepomôžu.

ale mas pravdu, chybu urobila ona, že tam vobec išla

karla2

no nezda sa mi, že by to mohlo odozniet. naozaj je akoby iny človek, ale este viac nešťastná ako bola predtymk, lebo k jej problemu sa pridružili aj iné.akoby sa z nej stavala troska, či čo je s nou, nezuajem o nič, beznadej a tak.
tpch, ona sa mi len vyžaluje, ale tiez nevie, čo s tym, bojim sa o nu a preto hladam nejaku spravodlivosť. nechce sa mi veriť, že liečitelia a ti vselijaki terapeuti si môžu robiť, čo chcu a ked urobia chyby, tak nik na nich nemože nič?? je to v poriadku?? komu dnes veriť? lekarom, nie, liečitelom tiez nie, šťastní su ti, ktorí si vedia pomôcť sami.

hanadeka

hm sakra tak to jej nezavidim,bo pri tejto liecbe sa meni celkova osobnost..vsak nech sa niekde vykrici,aj anonymne a sa jej nasledne ulavi a lahsie prijme noveho "ducha" a nove sposoby myslenia
ja myslim stale na neboheho otca,inac by som sa tiez zblaznila a nedokazala prijat liecbu