Nay eletrodom karta

Vianocnicka

Harper789
Spravne si to pochopila, ak budes mat na karte dostatok bodov za nakupy, mozes si za to cokolvek kupit, prip. si doplatis.. Ty mas zatial klasicku kartu, tie zlate atd. by si mala dostat neskor za vernost tusim.. my sme tam tiez kupili niekedy aj za 2 tisic eur takmer a potom za tie body zas nieco..

zebra108

tiez som si zbierala body a na vianoce som kupovala strojcek a odratali mi body a doplacala som len zvysok,oni sa ta opytaju pri pokladni ci chces pouzit body ci si este nechat ale body musis minut rok od nazbierania lebo ti prepadnu

Harper789

No na stranke to pisu nejasno, ze nakupim za 200 a kartu mi daju ale ci mi tam pripisu aj tie percenta z tych uz zaplatenych 200 tam nepisu. a okrem toho tam spominaju nejake modre strieborne a zlate karty a ja taku nemam, mne dali nejaku obycajnu. Bola som tam pred rokom nakupit tak neviem kedy to stihli pomenit medzitym. No vsak zistim tam. Zadarmo som myslela akoze keby tam mam dost penazi nasetrenych....z 1000 € 3% je dost na lacny mixer, aky idem kupit si myslim.