Výživné

martinmlm

Ja mám takého darebáka. Dostal som ho do basy, je na ňom exekútor, aj keď je teraz v anglicku tiež neviem kde a "spláca" darebáčik.

ajajja

Aby súd rátal neprebratú zásielku ako doručenú, museli by vedieť najskôr tú jeho adresu a zásielka by sa súdu musela vrátiť s tým, že ju adresát neprevzal. Ale on píše, že nikto nevie jeho adresu, takže kam mu zašlú výzvy? Ak na nejaké domnelé adresy, odkiaľ sa zásielka vráti ako " adresát neznámy " tak v tom prípade sa za doručenú nemôže považovať.
Ale zase súd má dosť možností na to, aby tvoj pobyt vypátral, tak si zas nemysli, že sa tomu vyhneš a v živote ťa nikto nenájde. Existuje aj také, že " medzinárodný zatykač " keď už bude fakt zle, takže na tvojom mieste by som tú adresu súdu ohlásila dobrovoľne, čo aj podľa zákona si povinný. Pokiaľ nechceš mať opletačky s políciou ...

Maoam

nie je problem zistit tvoju adresu, aj tak raz zaplatis, ci uz prachy alebo inak, v zivote nicomu neujdes a sam pred sebou uz vobec nie

tpch

si hnusny cerv, ze sa nestaras o decko, ktore si sam splodil. Ale neboj, ono sa ti to raz vrati. A samozrejme-mozu rozhodnut aj bez teba a raz na teba dojde rad a zaplatis. Samozrejme s urokami...

Nana333

nevyzdvihnuta pošta sa rata,ako doručena.takže može sud rozhodnut aj bez teba...takže sA tomu aj tak nevyhneš... rodičom budeš po cely svoj život a na vlastne dieta,len hlupak nebude platit... tak je na tvojom uvaženi,ako sa rozhodneš...

platit alebo sediet...!!!

martinmlm

Teraz je zákon že neprevzatá pošta platí ako doručená. Darebáku pekne krásne plať. A môžu ti zobrať vodičák mám dojem. Hahaha