teosyal kiss

Rominaaa

ja som spokojna tiez krásne nové pery mam asi uz dva týždne.. tiez mi vraveli ze to vydrží tak 5mesiacov a potom další krát uz dlhsie. Umrtvenie troska boli tie dva vpichy ale potom sa to da. Treba ale masirovat aby sa pekne rozložilo ;) ja mam tiez vrchnú peru menšiu ako spodnú, dala som si 0,5 dole a 0,5 hore na další krát uz menej do spodnej.. aby to bolo pekne rovnomerne ;)

Rominaa

ja som spokojna tiez krásne nové pery mam asi uz dva týždne.. tiez mi vraveli ze to vydrží tak 5mesiacov a potom další krát uz dlhsie. Umrtvenie troska boli tie dva vpichy ale potom sa to da. Treba ale masirovat aby sa pekne rozložilo ;) ja mam tiez vrchnú peru menšiu ako spodnú, dala som si 0,5 dole a 0,5 hore na další krát uz menej do spodnej.. aby to bolo pekne rovnomerne ;)

Rominaa

ja som spokojna tiez krásne nové pery mam asi uz dva týždne.. tiez mi vraveli ze to vydrží tak 5mesiacov a potom další krát uz dlhsie. Umrtvenie troska boli tie dva vpichy ale potom sa to da. Treba ale masirovat aby sa pekne rozložilo ;) ja mam tiez vrchnú peru menšiu ako spodnú, dala som si 0,5 dole a 0,5 hore na další krát uz menej do spodnej.. aby to bolo pekne rovnomerne ;)

Rominaa

ja som spokojna tiez krásne nové pery mam asi uz dva týždne.. tiez mi vraveli ze to vydrží tak 5mesiacov a potom další krát uz dlhsie. Umrtvenie troska boli tie dva vpichy ale potom sa to da. Treba ale masirovat aby sa pekne rozložilo ;) ja mam tiez vrchnú peru menšiu ako spodnú, dala som si 0,5 dole a 0,5 hore na další krát uz menej do spodnej.. aby to bolo pekne rovnomerne ;)

Rominaa

ja som spokojna tiez krásne nové pery mam asi uz dva týždne.. tiez mi vraveli ze to vydrží tak 5mesiacov a potom další krát uz dlhsie. Umrtvenie troska boli tie dva vpichy ale potom sa to da. Treba ale masirovat aby sa pekne rozložilo ;) ja mam tiez vrchnú peru menšiu ako spodnú, dala som si 0,5 dole a 0,5 hore na další krát uz menej do spodnej.. aby to bolo pekne rovnomerne ;)

naomi_c

caute,

takze najskor odpoved pre waru: no ja som mala hornu peru o dost mensiu ako spodnu, takze vacsinu mi dala do vrchnej, ale trochu aj do spodnej. take asi 0,45 ml do vrchnej a 0,15 ml do spodnej. na termin som cakala asi tyzden.

pre patriciuu: prvy krat mi najskor pichla zubarsku anestezu, takze to nebolelo vobec, ale potom som mala do vecera strpunute pery a mohla som pit len cez slamku.

druhy krat mala uz Teosyal Kiss, ktory uz obsahoval anestetikum, prve dva vpichy som citila a potom to bolo v pohode. Umrtvenie ale potom nebolo az take silne ako prvy krat. vtedy mi dala aj taku krabicku, kde boli vzorky tej kozmetiky, ale ja som vyskusala len ten kremik, ktory sa pouziva po aplikacii a znizuje opuch, zdalo sa mi ze ten opuch som mala trochu kratsie, ale neviem ci to nebolo len psychicky. este tu krabicku mam, tak ked patriciaa tak ospevuje ten advanced filler, tak ho idem vyskusat aj ja :D

a stalo ma to cele tiez okolo 250 eur.

Patriciaa

Tak toto zaujima aj mna. Uz nad tym dlhsie uvazujem, ale bala som sa odhodlat a trvalych vyplni sa tiez bojim. Chodim k MUDr. Brozmanovej v BA a ona tiez aplikuje tento produkt, minule to predomnou aplikovala jednej pacientke a vyzeralo to super, len nebol cas sa s tou babou porozpravat. Pozerala som cennik na jej stranke a u nej stoji 1ml 250 Euro.
Nebolelo to velmi?

Ja sa ale mozem vyjadrit k tej kozmetike, kupila som ju ako darcek mame, lebo ona si potrpi na kvalitnu kozmetiku, bola z neho nadsena a basnila ze ake to je super, ze odteraz to chce kazdy rok ako darcek na narodky. Tak som to vyskusala aj ja, mam sice "len" 30, ale neviem ako vy, ale ja uz vidim prve vrasky, pouzivam to tri tyzdne a fakt vidim efekt.