rok po umrti otca-nahle stavy

Príspevok v téme: rok po umrti otca-nahle stavy
Palo9

ahojte mam problem uz asi 2 tyzdne ze z nicoho nic mi pride nevolno a zacnem sa strasne bat,toci sa mi hlava ale popritom ma nic neboli,mam pocity na zvracanie,a hnacku,rozbusi sa mi srdce...bol som na vysetreni stitnej zlaze,EKG,neurolog,CT mozgu,vystrenie krvy a nic mi nieje akurat mam nizky tlak,presne pred rokom mi zomrel otec ale vtedy mi nic nebolo moze to byt ze to prislo nahle teraz stoho? casto nanho myslievam 25.12.2011 som prestal fajcit,doktor mi povedal ze mam ist psychologovi ale neexistuje nieco ako nejaky liek ktory neni na predpis a nemusim ist psychologovi? urctie tam pojdem ak mi nezabere nejaky liek ktory neni na predpis...vdaka za rady z pozdravom Palo

mam 28 rokov

bazalka

Pevne verím, že sa z toho dostaneš. Nemyslím, že by si bol na tých liekoch závislý, sú na to, aby ti pomohli. Asi to chce len čas. Držím prsty .

jerry74

Ked dusa boli,tak to je fakt hrozne...neurol 0,25 si pokojne daj rano a vecer.Lekar Ti napise urcite nieco podobne+este nejake antidepresivum.Liekov ani zavislosti sa neboj,pri rozumnom davkovani sa urcite zavislym nestanes.Ties som odkladal navstevu psychiatra a urobil som velku chybu,zbytocne som sa trapil.

Palo9

bazalka: je to pre mna velka strata dufam ze sa toho zbavim,lebo niekedy sa mi fakt nechce ani zit,myslel som ze som silny clovek ale vidim ze ked nieco clovek strati nepomoze mu nic....len dufam ze nebudem na tych liekoch co mi predpisu zavysli...

bazalka

Máš postraumatickú reakciu. Je bežné, že vtedy, keď sa to stane, tak to podvedome potláčaš, ale všetok ten stres sa prejaví až po nejakom čase. A práve spomínanými reakciami.

Palo9

Jerry74 vdaka za podporu psychiatrovi idem 13 februara tak hadam potom uz bude dobre,dneska som bol u mami a dala mi Neurol 0.25mg a dal som si polku tabletky a je mi o hodne lepsie

jerry74

Ahoj Palo.Tiez mi pred rokom umrel otec a mal som podobne problemy teraz,ako Ty...siel som za psychiatrom,dostal som lieky a je mi lepsie..volnopredajne lieky Ti na taketo stavy nepomozu.Prajem Ti skore uzdravenie a vela chuti do dalsieho zivota.

Meretseger

Tak im povedz, že si akútny stav a ak ti nepomôžu, tak je možné, že sa zabiješ:) Ja som to tak spravila - teda môj psychológ, čo brnkol psychiatričke, a div sa svete, objednali ma o dva dni :D

paganstorm

persen na upokojenie a spanie je volne dostupny, ale nie každemu zaberie
no podla toho čo opisuješ skor radim isť za psychiatrom, nech ti da niečo silnejšie

Meretseger

Vyzerá to na úzkostné stavy, radšej za tým psychológom/psychiatrom skoč. Voľnopredajným liekom by som neverila, bohvie, čo sú zač.