Firma AGEL (produkty FIT, EXO, ...)

Pofo

Zdravím Inga22. S produktami Agel mám osobne skúsenosti a v súčasnosti ich beriem ja, aj členovia rodiny. Bol som unavený z toho ako mi prípravky typu Colafit a pod. nezaberajú na moje koléna ktoré som mal "rozhejglané" z behania, ale dal som poslednú šancu Agel FLX a odvtedy ani neviem že nejaké problémy s kolenami boli. Do rodiny pravidelne kupujeme UMI a GSH a tiež fungujú na jedničku. Som vďačný za tieto produkty :)

Martinamarti

Ako sa užíva agel flx gel? Je pre ľudí rúzneho veku,po 30,užíva sa orálne, predjelom alebo ako?Díky

Jany Jany

Ahojte, chcela by som sa spýtať niečo bližšie ohľadne produktov AGEL.Jedna moja známa je astmatička a je tiež alergická na všetky bylinky a kvitnúce trávy, ktorý z produktov AGEL by mohla užívať? Ďakujem za odpoveď

kristinka79

Dobry vecer, ja uzivam tieto produkty a mozem Vam povedat moj nazor : je to najuzasnejsi doplnok vyzivy aky som kedy uzivala. Mala som dlhe roky problemy s travenim ,brala som lieky ,pila nechutne caje...s dobrym umyslom ,avsak naozaj mi nic nepomohlo.Niekotre tabletky som ledva dokazala prehltat. Geliky vypijem sup sup, maju skvelu chut (velmi intenzivnu). Ja beriem GRN,FIT,MIN. Dcerka uziva preventivne UMI. UMI mi pomohol pri zapale hrdla , az ma boleli usi a do vecera vsetko pominulo. Dcerka ma od septembra 0 vymeskanych hodin v skole.Prekonala kazdu virusovu vlnu bez soplov. FLX postavil moju kamaratku na nohy takmer z invalidneho vozika!! S FIT druha kamaratka schudla 11 kil. Inak pri ludoch co brali FIT a schudli, nebol zaznamenany jojo efekt. Ja dakujem agelu ,som nadsena!! Cena...hm...denna davka stoji okolo 3 eur. Beriem to tak ,ze co su denne 3 eura pre zdravie? Niekto tolko prekavickuje denne v kaviarni alebo minie na cigarety. Agel pomaha...vrelo odporucam. Ak potrebujete vediet nieco viac alebo mate otazky ,rada Vam zo skusenosti odpoviem. Vsetko dobre