Čo sa deje?

Príspevok v téme: Čo sa deje?
Nanitka

Dobrý deň, chcem sa poradiť ohľadom antikoncepcie Belara. Už tri roky beriem antikoncepčné tabletky, začínala som s Chloe, teraz pred rokom som prešla na Belaru kvôli zdravot. problémom. Ide o to, že nikdy som s ňou nemala žiadne problémy, až na tento mesiac, kedy sa mi načas nedostavila menštruácia. Beriem ich vždy pravidelne na hodinu, nestalo sa ani raz, že by som vynechala jednu tabletku. Zvyčajne mi príde menštruácia v druhý deň prestávky, teda mala prísť v nedeľu. Dnes je už štvrtok a menštruáciu som zatiaľ nedostala. Ku gynekológovi som zatiaľ nechcela ísť, nakoľko sa v letáčiku píše, že krvácanie môže dôjsť aj na siedmy deň prestávky. Zatiaľ však nič, takže zajtra idem ku gynekológovi. Pred mesiacom som brala lieky s názvom Fluomizin, ale doktor mi povedal, že to nemá žiaden vplyv na účinnosť tabletky. Nakoľko som si nebola istá aj dva krát som prečítala leták pri liekoch. Pohlavný styk sme nemali pokiaľ som brala ten Fluomizin. Nechcem sa opýtať či som tehotná, chcem len vedieť či nemá niektorá skúsenosti s tým, že jej neprišla menštruácia počas prestávky. Fluomizin s tým teda pravdepodobne nemá nič spoločné. Ďakujem, že ste to dočítali do konca a prosím žiadne blbé poznámky, pýtam sa normálne a vážne. Ďakujem.

NiaP

Ja síce beriem Jeanine, neviem, možno majú rovnaké zloženie, no aj mne sa asi 3-4 krát stalo, že sa mi menštruácia nedostavila vôbec...ani len špinenie...proste nič. No v letáku je písané a aj lekár mi to neskôr potvrdil, že je možné úplné zmiznutie menštruácie, že to nei je nič nezvyčajné. Na ďalší krát som už normálne dostala, no bola o niečo silnejšia.