Prsnik

miriamaaa

Prosiim vas,poradte mi.Nahmatala som si v lavom prsniku hrcku..Priblizne 1.5cm..Ked si nato pritlaciim tak to boli..Prosim vas neviete co to moze byt?Moze to byt nieco vazne??prosiim poradtee...Dakujem

iveta marecakova

moja priatelka si nasla pod pravym prsnikom zvislu tunelovu ciaru o priemere 1 cm a dlhu az po brucho.neviete mi poradit co by to mohlo byt??

lusyna

no takto som sa nad tym nezamyslela este,ale asi mas pravdu. ved je to doktor, chodi k nemu vela zien takze on je zvyknuty na kadeco podla mna. len kazda z nas to berie dost osobne :)

maťa

to,že ho nepoznáš má svoje výhody, vieš si predstaviť,že by ťa vyšetroval nejaký známy? Ty ho vidíš prvý krát on ťa vidí prvý krát ste na tom rovnako

lusyna

ved ja sa tym ukludnujem, ze tym presla takmer kazda zena a niet sa coho bat.len taky zvlastny pocit ked clovek, ktoreho budem vidiet prvy krat ma bude prehliadat prave na takych int.miestach...a este neviem ci ma ten doktor vobec zoberie. dufam, ze ano

maťa

jasné,že to nič nieje iba sa musíš správne uvolniť a počôvať čo ti lekár hovorí neboj zvládneš to všetky sme tým prešli