Excipial DeoForte

in

Aria, prosím ťa môžeš mi napísať ako sa to aplikuje? Teda večer pred spaním? No ale nemôžeš sa holiť asi však keď si to ideš dať? Ja viem, že to bude v tom letáčiku napísané ak to kupim, ale ak ti to nerobí problém tak napíš, nech vie o čom to je. Díky moc

lencok

no pocula som ze excipial deoforte je slabsi ako driclor, a mnohim nepomoze...esteze vobec nieco existuje lebo clovek sa potom lepsie citi,ked nevidno flaky

Aria

No hlavne neviem ci ho treba tiez rano zmyt ako Driclor. Vcera vecer som si ho dala prvykrat a neda sa s Driclorom porovnat...keby som nemala sako tak neviem... Vydrzim tych 7 dni a uvidim...

lencok

ja som zacala driclor pouzivat asi pred tyzdnom, lebo vzdy ked som nervozna sa potim, psychika...a 6 dni to bolo v pohode a teraz posledne dva ma to zacalo svrbiet...no dufam ze to takto nebude pokracovat...ale pouzivam ho dalej...mozno aj ja raz skusim excipial deoforte

Aria

No mne osobne velmi pomahal. Hned na druhy den po prvej aplikacii som nemala ziadne flaky a citila som sa konecne ako normalny clovek. Pravda je, ze teraz ho uzivam len raz za tyzden a ked si ho dam tak po chvilke to zacne palit. Da sa to vydrzat, uz len koli tomu efektu, ale kedze si to davam pred spanim, tak neviem taku hodinu zaspat a vecne si to skrabem. Ale zavisi od typu pokozky. Kazdopadne nech to pali ako chce, neprestanem to pouzivat kym nenajdem nieco lepsie.

in

Aria, a ešte sa ťa spýtam, či ti ten driclor pomáhal? Ja sa chystám práve si ho zaobstarať, pretože mám problémy s fľakmi pod pazuchami. Dosť agresívny, čo to znamená? Štípe to po aplikácii?

in

Aria, ak si dáš ten názov do Googlu, tak tam to nájdeš.
Píše sa tam:
Slúži na ošetrenie pokožky pri nadmernej potivosti tela, nôh i rúk. Odprúčame 7 dňovú kúru, a potom len 2-3 razy za týždeň. Ošetrovať sa treba najmä večer pred spaním po dôkladnej očiste tela a vysušení pokožky.