Rýchlejší rast vlasov

peknevlasky

ja som mala kedysi hrozne problemy svlasmi. aj mi vypadavali,aj sa lamali a o raste nemohlo byt ani reci. brala som vselijake vitaminy,kupovala drahe sampony aj z kadernickych salonov a tak podobne a nic mi nezaberalo. az po dlhychmesiacoch mozno aj viac ako roku neustaleho experimentovania som nasla idealnu starostlivost a najma prekvapivo lacnu a zvacsa prirodnu.
1.umyjem si vlasy samponom ktotry sa pouziva pred aplikaciou brazilskeho keratinu-clarifying(otvori to vlas alebo take nieco)
2.preplachnem vlasy zihlavovym vyvarom a potom si dam "masku"-vajicko,med a olivovy olej asi tak napol hodinku.
3.umyjem dixi samponom(striedam ich) a necham VOLNE preschnut,nefenujem.
tento postup jemozno casovo narocny a aj na trpezlivost,ale ja to poctivo dodrziavam. za rok som sa vzdy premohla,vynechala som to jedine pocas dovoleniek.
4.pouzivam tbl Das gesunde plus haar vital(su velmi lacne a ucinne oproti revalidu,revitalonu,regharu,panthonelu-tieto mi nepomohli)
5.starostlivost vychadza zvnutra a odkedy som vymenila malinovky za bylinkove caje a zacala jest viac zeleniny a ovocia,je to poznat aj na vlasoch,aj na pleti.
Vysledok:mam uz velmi dlhe cierne vlasy,nevypadavaju,su lesklea zdrave.mam ich skoro ako nicole scherzinger(este par cm):-)
dufam,ze som poradila-aj ked na kazdeho plati nieco ine a kazdy si musi prejst hladanim toho spravneho sposobu.