Ako pribrať do rúk?

Annagu

ahoj prosim Mam pre teba radu musíš veľa jesť ak máš tlustejšie ruky ako nohy tak to znamená že tvoje telo ľahko priberá. Stačí len niekedy veľa zjesť,ale zase tvoje telo sa namáha a preto chudne a často veľa chodíš.Proste po škole si kúp hamburger príd domov zjec ho a sed,nikam nechod vonku!!Pretože sa ti okamžite pretrávy musíš chviľku počkať.

Annagu

Ahojte potrebujem poradiť Téma: Ako pribrať do rúk? veľa sa napchávam lebo chcem pribrať ale nikdy nepriberem dneska som jedla na obed 4 faširky nič mi nepomáha a ked áno tam priberam len na nohy moje ruky sú sama kosť kd sa na ne pozriem je mi zle:\\\\\\\"( budeme chodiť na kúpalisko a ja chcem už konečne ukázať mojmu frajerovy moju postavu som štíhla ale za tie ruky sa hambím prosím pomožte mi :(

ahoj prosim

ahoj prosim vas povecte mi pls ako pribrat na nohach. viete budem chodit na volejbal a tam budem mat kratase a hambim sa ich nosit. mam 12 rokov som chalam a meriam 145CM. diky uz som sa pokusal pribrat a pribral som ale iba tak na chrbate a v tvari prosim poradte diik

wreck

v pohode. :)

a neprezen to. bodava bolest zapastia znamena, ze mas nalozene prilis. a znicene zapastie mat naozaj nechces, ver mi.