Energické guľôčky

system

placebo efekt :) veris tomu ze ti pomoze tak ti pomoze, vijdi vonku odtrhni si steblo travi, ak budes verit ze ti pomoze, tak si usetril prachy za energeticke guľky :D

LINDOR

Ja som si jednu kúpila a poviem pravdu zacalo sa mi darit. Predstvte si v práci mi ponúkli lepsi flek teraz poocas krizy? verili by ste tomu? A moj priatel ma poziadal o ruku. Som z toho celeho vsetkeho v soku. Neviem ci to nie je blba nahoda,alebo som mala iba stiastie alebo fakt tie gulicky.Mozno to bude v tom ze som verila za mi pomozu. Mozem povedat ze mne pomohli. Určite poviem svojim kamoskam ak sa chcu vzdat nech si ich kupia :-

sio

Nemusis sa dat na tento biznis,ty mas ovecka vela energie tebe to netreba.Inak tiez premyslam ci to vyskusam sulasim aj s tebou lobo...viac dame za ine hluposti a vsetko pomaha teda tuto moznost zvazujem s hladiska aspon vyskusat a zhodnotit.

LOBO

Vidím ,že mnohí z vás si z toho robia žarty.Nie je to biznis,nie je to reklama. Čakal som rady od ľudí,ktorý majú podobné problémy s energiou.SAD2 zbytočne budeš mat luxusnú automatickú pračku ak v dome nebudeš mat elektrinu.Biznis a reklama je síce pekná ,ale len tak nefunguje každý z nás ako si myslíte. A biznis a reklamu nájdeš všade okolo seba.Koľko miniete v drogérii? Reklama je pán Kajtan,ktorý si dal pod iným nickom do všetkých príspevkov o veštení veľmi pozitívne info.Energická gulička alebo guľôčka je určite výhodnejšia kúpa ako ochranné kamene ,vitamínové doplnky ,veci z teleshopingu atď.Kým nevyskúšam neviem ,preto som si ju objednal a dúfam ,že budem s ňou spokojný. Aj negatívne reakcie sú reakcie ,dík.

sio

Lobo napriek vsetkemu sulasim ze tie gumove sracky ako energicke naramky su volovina vyraba ich vo velkom fabrika s hociakymi zamestnancami aj ked sam jeden nosim na zapesti.Co sa tyka cervenych stuziek alebo gumiciek na formy urieknutia vydel som aj v telke vo vestiarni ze take nieco ponukali ako vyhru volajucemu aj tu bola podobna tema.Nemyslim si ze by niekoho gumicka ochranila.Neviem ...na tajomno chodim paci sa mi to tam ale voci gulickam mam pochybnosti.

sad2

fakt ako v sucasnosti robit biznis v tomto odvetvi je uplne uzasne, lobo len tak dalej podporuj tento biznis so zazracnymi glucikami..:DD

LOBO

Cítim sa bez energie. A ked niekomu dokážu pomôct na urieknutie červené náramky ,ktoré kúpiš v obchode alebo energické náramky vyrobené v továrni v číne tak si myslím že pomôžu aj energické guličky. V článku píšu ,že energia je každá gulička samostatne.Nevadí objednal som si to. Každý si energie kompenzuje sám.Krémeš moc nemusím ,ale vyskúšam teda špic,ten milujem ....