Ako sa zbavit tuku na brucho a mat tak tehlicky?

Príspevok v téme: Ako sa zbavit tuku na brucho a mat tak tehlicky?
majkaxxxyy

tak pre upresnenie mam 18 chodim do skoly cizens vyberom stravy bude asi problemm...nemam ziadnu pneumatiku na bruchu ale chcela by som sa zbavit tuku aby som mala trochu tehlicky(nemyslimmako muz alemiba mierne ) .. poradte mi prosim akou stravou ktora ma aj zasiti a neobsahuje vela tuku..nemusi to byt chutne ide o to aby som v skole nebola hladna a nevyzierala skolsky bufet .. dalej ci by bolo dobre ak by som nechodila na obedy v tie dni ked mame v jednalni obed nad 1300kj...a samozrejme k tomu cviky zatail robimlen brusaky ale nie tie klasicke ale take namahavejsie kde sa namaha brusny sval pomohlo by mi teda ak by som ich robila a dala si napiklad cinku 2kg na brucho ??viem ze je to blba otazka ale mohlo by som si teoreticky dat na brucho aj napriklad knihy?lebo mam iba 2kg cinky dakujem :)

Magy

popisala si to pekne. tak za prve - kaloricka hodnota stravy nema nic spolocne s tukom, ukladanym do roznych partii tela. to je prvy omyl, ktoreho sa mnohi dopustaju. v snahe nejest vela, jedia nevyvazenu a chudobnu stravu, ktora paradoxne ma horsie ucinky, ako keby sa clovek prejedal a nic nerobil. ak cvicis, energiu potrebujes. pre naberanie svalovej hmoty su v zasade podstatne dve veci. spravne a dosledne cvicenie a dostatocny prisun proteinov. zajdi do nejakeho obchodu pre kulturistov - napr. susene bielky, alebo susene vajcia by mali mat, nestoji to vela a je to fakticky cista bielkovina. Ale tym nechcem povedat, ze budes jest len toto! Stravuj sa normalne, len si doplnuj stravu o bohatsiu davku bielkovin. V takej predajni vacsinou je niekto, co ti dokaze dat zakladne instrukcie k tomu.
Cviky - zacat z lahka, aby si svalstvo zvykalo na zataz. Postupne zvysovat pocet opakovanie, frekvencie, pripadne zataz. Nepochopil som z toho co si napisala, preco by si si pri brusakoch mala davat na brucho cinku. Pomoze viac, ak ju budes drzat za hlavou. Ak mas na mysli klasicky brusak - nohy niekde zakliesnene, pokrcene, lahnes a sklapas sa ku kolenam. Pocitanie kalorii nie je take dolezite, pokial (ako pises) nemienis robit sutaznu kulturistiku. Dalsia vec je, ze je dobre sa VZDY pred cvicenim trochu zahriat, myslim cele telo, az potom zacat posilovat urcitu partiu na plnu zataz. Take svihadlo (spravnej dlzky a tuhe, nie nejaka makka nitka) dokaze zazraky.