krče v žaludku

Príspevok v téme: krče v žaludku
Lucinka1987

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. Včera ráno som užila 2x100mg tramalu (na lekársky predpis). Všetko bolo v poriadku, ale okolo obeda sa mi začalo točiť v hlave, chytali ma mdloby, od žalúdka mi bolo zle. Okolo 16:00 som vracala a vracala som stále, nebola som schopná nič zjesť. Nakoniec sa mi podarilo o druhej ráno zaspať. Dnes ráno som vstala a cítla som sa v poriadku, tak som si na raňajky dala cereálny rohlík s klasickým maslom a začaa som cítiť, že ma bolí žalúdok. Počas dňa sa pridružili neznesiteľné bolesti a krče. Mám stvrdnuté brucho bolesti na dotyk. Čo zjem, vypijem hneď vyvrátim. Ďakujem za pomoc

Lucinka1987

Odhodlala som sa na pohotovosť, pretože krče boi neznesiteľne. na pohotovosti som sa vysedela vyše troch hodín, a to mi povedali len toľko, že zajtra je pondelok tak mám zájsť k obvoďačke.. Šľak, aby to trafil niekedy s anšim zdravotníctvom... ja som už zúfala nič mi nezaberá :(((

Lucinka1987

kríže ma bolai vďaka práci. no mám slušnú zásobu, ja mam pri záchvatoch atrovent. ale nemám pocit, že to pomáha

sumec1977

Tak ale to máš slušné zásoby liekov. Ja mám momentálne na astmu Foster, v prípade záchvatu Berodual a na alergiu Aerius. Je ale pravda že som trochu vyrástol z problémov ale zase sú tu iné zdravotné problémy....
Ale inak ak si ročník 87 tak nejako skoro ťa chytili kríže :-)

Lucinka1987

na astmu mám redpísany sprej ecobec, tabletky codein a levocetrizin, a sprej etrovent-.. Tramal mi predpísala pri bolesti krížov... ale viac to asi neužijem... myslím tramal

sumec1977

No dobre, ale čo ťa teda bolelo že si ich užila. Ja mám astmu 30 rokov a mňa nič nebolí....
Lebo to môže byť reakcia na iné lieky. Ja som mal napríklad užívať pri záchvate Ventolín sprej. kedže mám ale aj problémy z tlakom a srdcom tak som užíval Concor a teda že reakcia bola parádna, ja som také triašky chytal.... Nakoniec sme zmenili lieky na tlak a je po probléme.

Lucinka1987

Jessi ja neberiem lieky na žalúdok.. diagnostikovali mi astmu a beriem lieky na nu.ZAjtra idem k lekárke tak neviem, či je nutné ist na pohoovost, ja by som len trocha chcela zmierniť krče. Ja mám totiž panický strach z lekárov tzv.syndróm bieeho plášťa.. a neviem, či by som zvládla pohotovosť.. ale ďakujem za radu..

Lucinka1987

sumec1977 v prvý deň teda v piatok som nemala krče en mi bolo ze, bola som biela, chytali ma mdloby a vracala som.. Od včera sa mi opzýva žalúdok, mám však pocit, že mám dnes menšiekrč Je pravda, že zatiaľ je le ráno, tak uvidím. Zajtra má čaká kontrola u lekárky. Už takmer mesiac som doma na marodke a beriem pomerne dosť iekov.. ;o(((