Vzťah s černochom:)

Príspevok v téme: Vzťah s černochom:)
lucia25478

mam 18 a Mám vzťah s 20 ročným černochom, ktorý tu študuje už druhý rok na UK, pozname sa 2 mesiace, je nám spolu dobre konečne som našla to čo som dlho hladala.mam ho neskutocne rada a uz by som ho chcela vziat aj k sebe len tu je ten problem, moja mama nema rada cernochov, vzdy ked sa dostaneme k nejakej takej teme mi povie ze by som u nej skoncila na plnej ciare.. vie ze mam priatela no nie ze je to cernoch..skuste mi poradit co mam robit... on to aj pochopi, prenho je prvorade ze ja ho mam rada a mne to teda absolutne nevadi ale bojim sa mojej mamy a to vcelku dosť.

Aisha5

Toto by vam vyslo, keby ste sa spolu prestahovali do Anglicka. V nasom state s predsudkami by takyto vztah dlho nevydrzal. Ak chcete byt spolu, chodte zit tam, kde si vas nikto nebude vsimat... ALE. Si si ista, ze je to ten pravy? Ze sa oplati kvoli nemu nastupit na zivotnu cestu plnu tazkosti a prekazok?

Leticia

nebudem bavit virtualnym sporsobom, tam malo byt, co nevie komunikovat na urovni, citaj po sebe :-D akce reakce, ovladaj svoje emoce, lebo sa smejem :-D viac x na teba neodpovedam a DRZ SA TEMY.

Leticia

danielle ja sa s nejakou nalpou co to ONA VYZADUJE nebudem virtualnym sposobom, ako som pisala nemam zaujem a nemam zaujem ani o hadky ani nejaky spor, je to moj nazor a tecka, drzme sa temy. good bye. p.s. poslem ti semestralku??? pouzivala som literaturu od Prusaka, mozes sa vzdelavat :-D

RNG

Ak je z Cote de Ivoire, precitaj si nieco o jeho krajine, kde je medzi 16 milion ludmi 65 roznych jazykov, moslimi, krestania a animisti, krajina stale v nepokojoch a revoluciach,takze to rozhodne neprispieva vasmu vstahu a buducnosti, lebo chlapec bude znacne tym ovplyvnovany dlhe roky. A try budes trpet s nim.
en.wikipedia.org

RNG

oprava, "osobne popalenie je nanajvys neprijemne a bolestive.Zivot mas len jeden a nesnaz sa ho pokazit pre svoje momentalne pocity.
A nekaz to ani tomu chlapcovi,ked mas nad nim zlutovanie, lebo on sa ocitne v tych istych problemoch , ako ty.

RNG

Naviac rozhodovania 18 rocnej su velmi silne ovplyvnovane hormonami a nie rozumovou logickou uvahou, takze mozno ti zbytocne hovorim, a potrebujes sa v zivote poriadne popalit, aby si zacala rozvazovat a uvazovat pre a proti takehoto nerovneho vstahu.
Ale mudrejsi sa uci z chyb druheho,odobne popalenie je nanajvys neprijemne.
Stare prislovie hovori:
"Ryba si moze vziat vtaka za manzela, ale kde budu zit ich deti?"

RNG

Berte to ako od starsieho hodne skuseneho pana, ktory videl podobnych pripadov hromady, ziadny prakticky nevydrzal tlak okolia, aj ked je to vlastne nespravne, ale fakt je, ze to nemozes zmenit, najma nie, ked si obklopena spolocnostou jednej rasy a nie zmesovej. Take nieco sa napr bezne trpi na Kube, kde vlastne nikto dnes uz nie je biely ani cierni, kazdy ma v sebe zmes krvi.
Proti silnemu prudu sa neda plavat, tak isto, ako chlapi vedia, ze sa neda cikat proti vetru....
Z pomaly 7 miliard ludi je polovica chlapov, z toho zhruba 10% v tvojej vekovej kategorii, tj hovorim e o vybere z 350 milion potencialnych partnerov. Takze si nemusis prave vybrat takeho, co je pre vacsinu tvojho okolia neprijatelny.Teda ked nechces mat zivot plny problemov.