ruti sa mi svet

Príspevok v téme: ruti sa mi svet
oliesok

.Po 22rokoch manzelstva som sa rozviedla,bola som zlomena a na kolenach,no snazila som sa vstat a ist dalej...po dvoch rokoch mam priatela s ktorym zijem uz pol roka nadherny zivot o ktorom som citala iba v romanoch a teraz sa mi ruti cely svet,meni sa a ja ho nespoznavam uz nemam chut ani dychat,uz radcej umriet ako opat prezivat peklo

oliesok

Caute ,robim cely tyzden dvanastky takze nevyjde mi cas kazdy den ist na internet.Steak,,samozrejme ze som na vinne aj ja,vstah je o dvoch, tak vzdy musia byt aj na to zle dvaja.Teraz prebiehal rozhovor medzi mojim priatelom a jeho mamou,,, povedal ze je na nervy z roboty,co som vedela,ze ma strasne lubi a ziarli na mna sice mu nedavam na to dovod. ja sa bojim skor nevery od neho, lebo uz som to zazila,, staci ked mu kamarat povie ze som ako 30tka a uz je ohen na streche.. ale bude sa to dat takto vydrzat??? je to pre mna najdolezitejsi clovek a moc si ho vazim ,,,ale nezabije nas tento vzajomny strach jeden o druheho ????

debilko

mne sa toto stalo po 20 rokoch manželstva
nejako sa z toho dostávam a je to velmi ťažké
ako vidíš ani teraz nespím:)
ale čo narobíš?? žiť treba
ak chceš písni na rado8691@gmail.com
držím palce

susy

NETRAP SA , AK MA TVOJ PROBLEM RIESENIE ,VYRIESI SA A AK NIE STRES TI NEPOMOZE.ASI TO TAK MA BYT A JE TO PRICERSTVE ABY SI TO POCHOPILA,MYSLI POZIITIVNE AJ KED JE TO TAZKE SUSTRED SA NA VECI KT. V TVOJOM ZIVOTE STALI ZA TO ...URCITE JCH JE NIEKOLKO..A VER ZE TEN SPRAVNY PRIDE LEN TO CHCE AKO PRI VSETKOM CAS....

vsevedka

fuh oliesok, to mi je luto, asi to bude slaba utecha, ale nieco podobne ako ty preziva vela zien..a ty nie si ZLY CLOVEK, tak na toto tvrdenie rychlo zabudni!!! Taketo veci sa proste deju aj dobrym ludom. Si dobra a citliva, preto tazko znasas novy vztahovy problem, navyse uz mas obavu, aby to nedopadlo zle, teda rozchodom ako v minulosti, preto mas pocit, ze si osud urobil z teba boxovaci mech. Ale ono to zial niekedy uz tak byva, ze ked sa nieco se.ie, tak neostane pri jednom..Co dodat? Tes sa zo zdravych deti, z toho, ze mas pracu a pod. Pozri si nejaky dobry film, ci precitaj knihu alebo casopis a prestan sa obvinovat, ze asi si zla ked sa ti to deje, ale to vobec nie je tak.

oliesok

vsetkym vam dakujem za podporu,, chcela som vecer este poradit no po komunikacii s partnerom mi zostali iba slzy v ociach a do rana som mala nad cim rozmyslat,, co na tom ze som vstavala pred 5hod.do prace uz teraz nevladzem... asi robim nejaku chybu asi som zly clovek,ved inak preco by si osud urobil so mna boxovaci mech. este raz vam dakujem

Maoam

oliesok, tak po prvom polroku väcsinou opadava pozlatka a muz sa zacina prejavovat taky, aky naozaj je, cize svoju pravu tvar, mnohi muzi vedia velmi dobre hrat a prvy polrok zvladaju dobre, plus je to obdobie, kedy vidime na partnerovi len jeho pozitiva a sme zamilovani

teraz zacinas triezviet, ty aj on...

urcite vyhladaj psychologicku pomoc, ak mas pocit ze to sama nezvladas

na tom nie je nic zle, prave naopak

vsevedka

oliesok, tazko sa mi cital tvoj prispevok a velmi ta chapem i obdivujem, ze si rozvod po 22 rokoch vztahu ustala, i ked na praskoch a za pomoci psychiatrov, lebo i to bol urcity krok vpred nechat si odborne pomoct, ked si situaciu nezvladala

zatial si neuviedla blizsie dovody ohladne rozvodu, ale kedze pises, ze synov mas uz dospelych, i to bol jeden z dovodov, ktory mohol tiez k rozchodu s manzelom prispiet - je to totiz najhorsie obdobie - ked deti vyletia z hniezda, ma chlap pocit, ze uz nie je za rodinu zodpovedny, lebo deti su uz samostatne a "staru" okukanu manzelku vymenia za mladsi model, k comu prisieva casto testosteron a s jeho poklesom suvisiacia muzska andropauza
(maju pocit, ze s mladsou partnerkou omladnu)
samozrejme u teba mohli byt dovody ine, neviem, ale kazdopadne sa hovori, ze aby sa clovek uplne spamatal z rozchodu, je potrebny dvojnasobne dlhsi cas, ako trval samotny vztah /ked som si toto tvrdenie psychologov precitala v jednom casaku, hovorim si, no nazdar, ak sa rozvedie 40 rocna zena, spamatavala by sa do 60-tky :-) /

preto si dobre urobila, ze si si nasla novy vztah, ktory ta spociatku naplnal, pretoze si zrejme po rokoch manzelstva nebola pripravena zit sama

ak nechces zatazovat svojim novym neuspesnym vztahov synov (zeny sa lepsie zdoveruje dceram) a priatelky zrejme momentalne nemas (pretoze skutocne priatelky by sa z tvojho neupesneho vztahu nesmiali) napis tu vzdy na forum, kde ta urcite podporime, len budes musiet trosku rozviest okolnosti, preco sa zrazu tvoj novy priatel tak zmenil (urcite to musi mat nejaky dovod, nepredpokladam, zeby tak rychle "vytriezvel " zo zamilovania pretoze priemerna doba je i 2 roky, takze zrejme sa nieco udialo, ked sa tak nahle radikalne zmenil

tak si sadni vecer pekne k pocitacu a ak budes mat chut zdvoverit sa a prijat pomoc, urob tak

Dorota222

A aj keď ťa synovia vidieť zničenú nechcú, určite by ti radi pomohli, keby videli, ako sa trápiš. Si ich matka, vychovala si ich, pomoc si určite zaslúžiš.