Konečne som uverila.

Príspevok v téme: Konečne som uverila.
kiki5599

Ahojte. Pred týždňom som sa rozhodla že začnem chudnúť. Teraz nechodím do školy začnem až o dva týždne takže vstávam o tej deviatej, desiatej hodine. Takže aj vtedy raňajkujem. Ale predtým vipijem pohár vody. Potom málo zjem. Ďalší môj chod je obed o nejaké 4 alebo 5 hodín. A to bolo všetko až do ďalšieho rána...okrem množstva vody...a viete čo??? za ten týždeň som pribrala kilo!!! poviem vám skoro ma...Teraz pozerám na internete príbehy ľudí, ktorý schudli aj 1,2 kg za týždeň a to tým že sa 5 krat denne stravovali...male porcie. Stále mi to nejde do hlavy neviem si pômocť ... ale asi od zajtra sa začnem aj ja stravovať nie 2 krát denne. Ale sa aj bojím že mi to nepomôže. Neviem prečo stále mám taký blbí pocit že to nemôže zabrať. Každý večer si samozrejme aj trochu zacvičím!!! Chcela by som si prečítať váš názor na toto. Ako mám samu sebe presvedčiť že toto fakt zafunguje. Tieto dva týždne budem vstávať ešte o takej 9.00 hod. takže budem papať 4 krát denne. Ale potom už keď začnem chodiť do školy budem papať 5 krát denne. Strašne sa bojím že to nezaberie...pretože o dva týždne je škola a chcela by som aj ked do nej pojdem mať o 2 kg menej. :)

maruska123

sak mas tam musli, ovocie, chleba, a na obed tam tiez urcite bude sacharid-nejaka priloha napr

ovocie nie je spalovac tukov, je to blbost prvej triedy, ovocie je plne cukorv a by sa malo jest pri diete trochu menej, malo by sa jest hlavne vela zeleniny...

nechaj si poradit a neurazaj sa, nemas preco

kiki5599

kazdy hovori ze ovocie je spalovac tukov a tu si clovek da 1 banan a uz mu pisete ze namiesto toho tvaroh ... fakt smiesne...

maruska123

kiki ale luaksenko ma pravdu...mas tam vela sacharidov a malo belkovin...takto neschudnes vela..

neviem co sa urazas, proste clovek ti tu pise, ako to mas urobit a ty si to ajtak urobis po svojom, tak sa potom necuduj

a na co nemas cas? dat si misto ovocia napr tvaroh alebo take nieco?na to nemas cas?si smiesna

kiki5599

lukasenko600...boze a co si myslis ze si budem vyvarat jedla ako ty? nemam na to cas...nebudem presne jest to co som tu napisala...nemusi byt do bodky presne stanovene...uz ste ako...namiesto toho aby ste poradili tu len zdrbavate...uz fakt nechapem co je na tom zle vela som citala a aj jedalnickov a predstav si vecsina ludi o mala stanoveny jdalnicek podobny ako ja schudla...tak si uz daj odpich...všetko co som napisala je zle...lebo ti mas za potrebu asi kazdemu vsetko pokazis. pekný deň!!!

lukasenko600

kiki559 moc si si toho nenastudovala,nezda sa ti ze ten jedalnicek je trochu moc sladky? vela cukru s nehu neschudnes

kiki5599

Tak som si niečo aj prečítala a zostavila som si ďalší jedálniček:
Ráno- Musli s ovocím+mlieko
Obed- Čo bude navarené
Olovrant- Krajec celozrnného chleba+maslo+nejaká šunka alebo zelenina
Večera- 2 vajíčka na tvrdo alebo pohár Acidka (môže sa obe naraz?)...

Keď bude škola..
6.00- Musis s ovocím+mlieko
9.00- Banán alebo iné ovocie
12.00- Krajec celozrnného chleba+maslo+nejaká šunka alebo ovocie
15.00- obed čo mamka navarí
18.00- zelenina alebo acidko alebo vajička...

Môže to tak byť? a chcem sa opýtať ked mám olovrant môžem ten chlebík zapíjať čajom? vias sa z toho vždy nasýtim.
A čo hovoríte na jablčný ocot v tabletách keby som popri tom užívala, sestra cez leto s ním chudla a schudla niečo...

Ďakujem vopred za rady. Pekný deň