Kde robim chybu? Nefungujuca dieta

Príspevok v téme: Kde robim chybu? Nefungujuca dieta
Dennniska

Moje stravovanie je nasledovne:

ranajky - graham.rozok, light maslo Flora a tenucka vrstva domaceho dzemu (nic ine totiz rano nezjem)

desiata - light jogurt

obed - klasicky normalna, nie prehnana, porcia pozostavajuca iba z hlavneho jedla bez polievky

olovrant - ovocie, alebo iba kava

vecera - Tu mam viacero alternativ. Bud cottage biely syr so zeleninou alebo tuniak so zeleninou bez chleba ci peciva. Alebo zeleninovy salat, dusena zeleninka, brokolica a pod. Takze nic tazke.

Stravujem sa takto 4 tyzdne a bez efektu! Nechapem preco sa to na mne neodzrkadluje, ani jedine kilo som nedala dolu. Kde robim chybu? Viete poradit? Dakujem

miri

Ahojte všetci ja teraz držim dietu.Mam 172 cm A 52 kg aka vaha je idealna ?Ja totiž neviem na aku vahu mam schudnut asi to bude 48 čo si myslite? Dakujem za odpoved mam 13 rokov

Harper7

Teraz som mala toho vela, zacala som pracovat na zivnost popri zamestnani, tak som polavila, ale musim to nejako sklbit dokopy. Ved na cvicenie mi staci denne pol hodinka. Super idem na to :-)

Harper7

Maoam pravdu mas, dlhorocna tortura, proste ja zjem jednu pizzu na druhy den mam o kilo viac a este ma aj vsetko boli, citim tu zadrzanu vodu ako keby naliatu na bruchu a stehnach, ak v tomto stave zacnem skakat, tak to normalne boli. Ja som cvicla podla bodyrock.tv a dost mi to pomohlo, schudla som 15 kg a moja kondicia sla rapidne hore. Proste mam uz odsledovane ze ak jem nezdravo staci 2dni tak rano uz vstavam s pocitom ze sa mi nic nechce a som unavena. Ak jem zdrave veci co najcistejsie, tak mam eneregie na rozdavanie :-) No len pred 4 mesiacmi tato kocka z bodyrocku prestala cvicit, co sa mi zrutil svet doslova, tak aj motivacia opadla, ale uz je Zuzka zase spat tak sa velmi tesim a zacinam zase tvrdo makat :-) Nech uz tie tehlicky konecne vidim :-D Cvicenie je super, akurat sa neda cvicit ked clovek nieco nezdrave je, lebo je unaveny. Vlastne mi to pomohlo ked som sa sem vypisala trosku, ze preco teda uz tvrdo nemakam :-) ako vravim vzdy sa to oslavi ked idem domov k rodicom, moja mama ta ma asi 120 kg...Ach zajtra zase robime so sefom pizza party :-( ale tak ked je to raz za mesiac to neublizi. No tak fajn telo si oddychlo od chudnutia,. mala som taku prestavku a mozem zacat znovu. Len sa mi nechce zase chudnut tych istych 5 kg co uz bolo dole :-( Inak ja som hhrozna, ked chudnem ma to bavi pokial ide vaha dole...zrazu ked uz som na tych 53 a nemam kam uz ist tak ako keby stracam ciel ze co teraz, a prestanem si davat pozor, to bolo predtym ked som k chudnutiu nikdy necvicila, ale teraz som cviceniu prepadla, takze vlastne uz vzdy budem mat ciel, posunut sa niekam, napr. urobit viac klikov za urcity cas a pod. :-)V tomto ma bodyrock namotivoval :-)

Maoam

Harper, tak tvoj pripad to je uz dlhorocna tortura a viacero masivnych jojo-efektov, tak to je uplne nieco ine. Ale ak si prirodzene stavana tak, ze mas dost svalovej hmoty a nie si prirodzene velmi chuda, tak to bude velmi tazke dlhodobo udrzat, podla mna by si s 58kg vyzerala uzasne...vobec nemusis ist nizsie, si myslim, ked premenis tuk na svaly, budes mat mega krasnu postavu.

Harper7

Vdaka maoam, ved vravim chcem mat tych 57 kg a samy sval :-) len chcem schudnut 10 kg tuku ale nabrat svaly. Tiez s ami chudnutie zastvailo pri 58 kg a stalo to tam pol roka uz som nevedela co robit, preto ma to aj prestalo bavit a zacala som povolovat v strave preto tych 5 kg plus...

Harper7

20 kg som myslela :-D Minuly rok som si povedala, ze cely zivot som tzrochu pri tele tak 70 kg a cely zivot chcem schudnut tak kedy ak nie teraz... Najmenej som mala 53 v 17tich, no to som tiez chudla zo 75. Tiez som to drzala rok a pol kym sme neboli 10 dni na stuzkovej kde som jedla nezdravo.... pribrala som jedno kilo...Povedala som si jedno kilo za desat dni nezdraveho jedenia to sa oplati to schudnem predsa za den hladovky...a uz to islo. Odvtedy som mala aspon 10-20 neuspenych pokusov chudnutia, keby som schudla par kil no nie nadlho. A uz ma to nebavi. Uz nebudem polavovat. Uz definitivne som sa rozhodla jest len zeleninu prevazne, a zdrave veci v malom mnozstve.

Maoam

Marijam, presne, moja byv. kolegyna, ktoru som tu spominala, mala na 172cm najprv 57kg, ona vyzerala strasne vychudnuto, ako anorekticka, potom pribrala na 60kg, stale bola tenucka, ale uz nie tak prehnuta vo dvoje ako dovtedy. Ona mala tiez sirsiu panvu a k tomu tie nohy, palicky, no hrozne...

Maoam

Harper, tak ti velmi drzim palce, s tou zavislostou na sladkom to uplne chapem, tiez sa oducam :-), nastastie neskacem s vahou, vlastne mam dost stabilnu hmotnost ale urcite chcem dat este tak aspon 4kg dole. Mam teraz 165cm/57kg, je to na mna vela. Takych 53 by uz bolo aj celkom OK.