ako ste cítili že sa blíži koniec?

Príspevok v téme: ako ste cítili že sa blíži koniec?
alexis swan

ahojte, mam dlhorocny vztah..ale v poslednej dobe som strasne nervozna, vsetko mi na nom vadi, kazdy pohyb, kazde slovo, niekedy ho nemozem vystat.. pritom nerobi nic nezvycajne.. potom sa ku mne prituli a na chvilku som zase mila.. mam ho rada ale uz mam po krk niektoryh veci. znamena to ze sa blizi koniec? mali ste nejake podobne stavy pred tym nez ste skoncili vztah?

alenka_maxova

chodte od seba na chvilu prec...Ty chod za starou kamoskou na tyzden a on nech ide na chlapsku jazdu kdesi. Prosto si dajte od seba na chvilku volno. Sama musis citit, ci to ma s nim este zmysel. Ak citim, ze si s nim nevies predstavit uz svoju buducnost, caka vas koniec. Ale neunahli to, najprv si dajte od seba oddych a az budes mat cistejsiu hlavu, premyslaj nad tym

DzanaFX

Mne sa to stalo a skončila som to...Najprv na chvíľu, potom som to obnovila, ťahala ešte kým sa hral na anjelika a potom zas padol a zas som to skončila, ale už som sa nedala oklamať smutnými očami :-/

mimula

suhlasim s bbbb,

staci na chvilu prerusit kontakt, zalezi na tebe na aku chvilu,

potrebujes byt viac sama, s druhymi ako len s nim, precistit hlavu, to ze ti lezie na nervy, neznamena, ze uz musi byt koniec, proste chces byt aj sama, a fakt ako ti tu uz radili druhy, vyrozpravat si to s priatelom, to je len ponorka, podla mna, uvidis presne ci ti bude chybat, a ci to bol zvyk alebo laska este stale, uvidis sama, ale nemysli hned na rozchod...podla mna blbost

alexis swan

Fero M. .. o problemoch sa rozpravame vzdy..ale toto mi je take blbe povedat ze: vies co vseeetko mi na tebe vadi, uz to trva tyzden, vytacas ma :D asi by sa dobre urazil.. nie je to vazny problem.. len som bola zvedava ake su predzvesti konca.
inak uz dlho sme nemali ponorkovu chorobu tak mozno som si odvykla :D

Fero M.

Diky Jozko. Tych 5 rokov bolo peknych dakujem cau :-):-)

Inac tie pocity su normalne ale netreba z toho robit dramu a prezuvat to. Treba sa rozpravat a riesit a niekedy nechat chvilu. plynut

ja40

Na druhej strane,ale existuju pary,ktori su spolu 10,20,30 rokov,ale stastni boli spolu len prvych 5 rokov! Ostavaju spolu bud kvoli detom,alebo z pohodlnosti,alebo kvoli strachu o majetok. Teraz co je lepsie?
Ja osobne neviem zit s clovekom,ktoreho nemilujem a nerespektujem a ani on mna.
Zivot je prilis kratky,aby sme sa trapili vo vztahu,ktory nam ozaj nic nedava.
Ale predtym nez sa chce niekto rozist,tak som za to,aby vyskusali vsetky sposoby na zachranenie vztahu a ked to nepojde,tak potom dovi a dopo.
Treba sa pekne podakovat partnerovi za straveny cas s nami a vybrat sa na novu zivotnu put.

alexis swan

fero a antena to trosku doviedli do extrenmov..ja som len bola zvedava ze co sa deje. a ci to poznate..je pravda ze sme v poslednej dobe spolu strasne casto.. to moze byt tym..ale ja som nikde nenapisala ze to chcem ukoncit..mozno som to napisala cele nejako blbo.. ja som tiez toho nazoru ze ludia spolu musia komunikovat, riesit problemy, a nie ked je nejaky problem tak cim skor sa spakovat prec.. treba bojovat. ja som len bola zvedava na vase nazory, ci ste mali taketo pocity pred ukoncenim vztahu alebo co. ja ho ukoncit nechcem, nemam ani dovod, len uz tyzden mam na nho taketo nervy :D to ze mi vadia malickosti sa da podla mna pripisat ponorkovej chorobe.
dakujem za prispevky...chce to cas

Fero M.

Antena totálne môj pohľad totálne!!

Priateľ sa mi nepáči ani neviem prečo, tak ho nechám, za rohom isto bude princ :DD
Presne si to vystihla