Nieco lacne na flaky po akne?

Cheeky

Tiež som z toho dosť zúfalá :( Tých fľakov mám po brade, okolo úst, zaujímavé, že na čele po nich už ani stopy, len okolo úst sa to nejak veeelmi dlho hojí.Ani korektorom to nedokážem úpne prekryť. V kozmetickom salóne som sa pýtala na chemický peeling, či odstraňovanie týchto fľakov laserom, no povedali mi, že kým sa mi tvorí akné ešte, tak tieto zákroky mi žiaden normálny kozmetik/ kožný neurobí... Tak neviem, čo iné skúsiť.

ayvi

aj mne to ten citron spravil, tak som si ho zriedila s vodou a bolo to OK...vyskusam tu vzorku, dufam ze to pomoze :)

a pocula som aj o kalciovej masti, ale ta je ze vraj dost mastna takze by mi mohla sposobit zrejme dalsie akne, nemate s touto mastou niekto skusenost?

anjelik9

ja som obehala par lekarni popytala sa či maju nejake vzorky kremikov na akne a bolo :) ked si nebudes rypat tvar tak nebudes mat chrastičky a na vyrazky a flaky skus tu biodermu ai abo aj cutishelp konopny kremik denny je dobry bo tiež zmiernuje flaky len z toho asi vzorky nie su

vikiviki.

citron je katastrofa, teda aspon pre mna, som to musela v momente zmyt, ani som nestihla vsetko potret .... ja neviem, kebyze to vydrzim a neham chvilu, tak som cervena hadam aj 2 dni :))))

ayvi

anjelik...to ked si vypytam vzorku tak mi ju len tak daju? to si tam mozem len po vzorky chodit, ci? :D ..ved to ze ja mam aj take chrasty, ale aj take flaky obycajne, tak dufam ze to zaberie

dakujem baby :)

anjelik9

najlepšie je to ošupat :) ale z kremikov tak najlacnejšie ta vyjde ked si v lekarni vypytas vzorku kremiku bioderma sebium AI to sa používa lokalne na vyrazky a aj to zabranuje flakom po akne a máš to zadara :)