Krik, agresivita, nebodaj facka

Príspevok v téme: Krik, agresivita, nebodaj facka
Luulii

Mna by zaujimal nazor vas vsetkych na temu agresivita u muzov. Neraz sa stretavamae ci uz v mediach alebo z rozpravania znamych aj neznamych, ako sa "muz snov" zmenil na agresivneho chlapa. Nemal skrupule nakricat na zenu a po case prislo aj na facku a vsetci sa tomu divili, pretoze to bol bezproblemovy par a on nikdy na to nevyzeral a bla bla.. Co si o tom myslite? Co moze byt spustacom? A ako vobec moze chlap kricat na zenu ktoru miluje, nie este jej dat facku? Viem, ze korene mozu byt aj niekde doma, ale co ak nebola v detstve situacia, ktora by mohla byt pricinou? Samozrejme, ze mam na to aj ja nazor, ale chcem vediet viac.
(Nie, nie je to moj pripad) Dakujem!

doubledog

muzi su prirodzene agresivni

a spoluzitie so zenou pre nich je zatazkavacou skuskou nervov, takze ti s vacsim sklonom vybuchnut sa mozu uchylit k nasiliu.

Luulii

kaboom - a co ak ta zena vobec nema spravanie generala? Napriklad ja neviem, chodi do prace, je nakupene, upratane, vyprane, stara sa o domacnost, seba a aj o muza, neodvrava mu, nediktuje kedy ma chodit domov a nevypytuje sa, kto mu volal a kde bol? Ano, mas trosku pravdu v tom, ze taketo spravanie zeny by muz normalne netoleroval, ale co ja viem? Hned fackat? Mozno ja mam ruzove okuliare :)

kaboom

Spustacom je to, ze zena sa casom zacne spravat majetnicky, svojho muza chce ovladat, diktuje si co chce a co nechce a robi zo seba akehosi generala. Vtedy treba zene ukazat kto je sef, inac to nepochopi. Taka vychovna facka ma vsak casto velmi priaznive ucinky na vztah, mnozstvu zenam sa to podvedome aj paci a preto zostavaju. Naopak ak je chlap prilis citlivy a nedokaze ukazat kto veli, potom od neho zena sama odchadza, pretoze nedostala vychovu ktoru hlada. Je v tom urcita rovnovaha