Najedzte sa do štíhlosti

zuvinka

No, a už aj prešli 4 týždne, čo som sem písala a mne sa končí posledný deň detoxu :) môžem zhodnotiť, že prvý týždeň bol najťažší, to som stále len na jedlo myslela, ale potom to už išlo v pohode. Som rada, že som to zvládla a ani nemám v pláne sa už vrátiť k mojim predošlým stravovacím návykom. Šla som do toho s neistotou, pretože nemám pevnú vôľu a nedokázala som si predstaviť, že tak dlho budem bez pečiva (aj keď sú v rozpise 2 dni, kedy je pečivo na raňajky). Pečivo som v mojom živote brala ako základ toho, aby som bola úplne nasýtená. Teraz môžem zhodnotiť, že mám oveľa viac energie, aj zo mňa ubudlo zopár centimetrov a naozaj to stálo zato, aj napriek počiatočnej námahe odolávať rôznym pokušeniam :D

elinkaaa

ja ked som sa snazila tiez stravovat podla tejto knihy tak som mavala krce v bruchu .....myslim ze staci len pocuvat telo ....a ziadne detoxy netreba.....

zuvinka

Ahojte, síce sem už pár mesiacov nikto nič nenapísal, ale nevadí :D ja som sa tiež rozhodla podstúpiť túto detoxikačnú kúru, ani nie tak kvôli chudnutiu, ale preto, že mám potrebu si očistiť organizmus (no keby mi šli aspoň také 3 kg dole, tak sa nenahnevám :P) raz som sa už o to pokúšala v zime, ale po troch dňoch som to vzdala, mala som kŕče v bruchu, bola som stále hladná a keďže som chodila do školy, tak som si nosila z domu navarené jedlo a to ma až tak nezasýtilo, keďže som to jedla už studené :-/ teraz som doma (čiže môžem zjesť teplú stravu), jar je v plnom prúde, tak mi ten detox snáď pôjde lepšie :)) držím palce všetkým

Helus

meggi gratulujem ti aj manzelovi,hlbika poklona.Fakt jej stravovanie je dobre,uz mam na rano nachystane ranajky,vzdy si ich robievam vecer rano vstavam o 5 tej,tak struhat mrkvu nemam cas.Dnes som mala mrkvovy perkelt s vajickom,a ten robievam dost casto.Inac sa mi smeju v rodine za lusky,ze zase.Drzim palceky,nech sa ti podari uspesne dorazit do ciela.

megy 0071

Ahoj Heluš.No niekedy dáme niečo aj tam na tom harmonickom stravovaní,ale akosi sme sa jedna druhú popridávali do priateľov na FB a radíme si tak..ked viem,že to už niektorá držala,tak sa pýtam čo neviem,alebo sa postažujeme a tak..
No a čo sa týka výsledkov ,mám s pása dole 3cm a inde tak 2cm..váha mi išla dole iba 2,6kg ale pre mňa to stravovanie až taký šok nebolo,lebo som sa aj predtým pravidelne stravovala,dodržiavala pitný režim a po obede nejedávala sacharidy.Manžel zhodil 3,1kg a pás o 4cm.Sestra to tiež držala a tá ma dole okolo 5 kg a aj cm má pekne dole ,ale ona nikdy nedržala dáku diétu alebo zdravé stravovanie,tak jej to išlo lepšie.No ale som spokojná aj za toto a idem dalej..Môj ciel je do konca mája zhodit,tak sa musím snažit a potom už udržiavat.

Helus

meggi myslela som na teba,ja sa tiez vraciam k jedalnicku od Antonie,robila mi dobre.drzim palceky nech si spokojna s vahou,miery uz iste vidis aj sama na sebe.

megy 0071

Ahoj Helus..práve som kukala či tu niekto niečo píše...a nič...Dnes mám posledný deň detoxu,tak zajtra ráno sa vážim a meriam.Dám vediet ako nám to dopadlo s manželom.Ja som to držala poctivo,no manžel občas zjedol aj niečo iné..