Balon stastia zhorel,dieta stasteny je prec?

Príspevok v téme: Balon stastia zhorel,dieta stasteny je prec?
huraman

Dneska som oslavovala narodeniny,vzdy som si myslela ze mam ,,ake take stastie'' v zivote ale neporadilo sa mi sfuknut vsetky sviecky na torte a potom sme sli pustat balon stastia... a neodletel mi .. teda odetel len kusok a potom zhorel :( a tak som si pomyslela ze ... ze moje stastie je prec? alebo som si to vsetko len nahovarala a som len obycajna nestastnica?:(

tinkuska

lost, takze sa riad tym, co pre teba predstavuje strana B :) ja sa riadim uz hodinu rozumom aby som isla spať, ale volaco ma nechce pustit :))
ale uz idem, treba robit rázne kroky
tak gn

Lulu2011

huraman - no len ver takým blbostiam a o chvilu upadnes do depresie a budes trpiet roznymi psychozami, kasli na to, najhorsie je verit takýmto blbostiam a programovat sa negativne, to je to, co ti uskodi, nie nesfuknute sviecky a zhoreny balon stastia

lost

wau, presne tinuska :)

i ked ja som sa v tom momente riadil inym :D mam zlu vlasnost, vyberat si skor nez sa rozhodnem ze hodim mincou :D

ale pacilo by sa mi, ak by na minci padlo B, tj. len by mi potvrdilo ze som rozhodol dobre :D

a keby daci, zvalim to na mincu :D

tinkuska

ked sa niekto nevie rozhodnut medzi dvoma vecami, má si hodit mincou. Nie preto, aby zistil ktorá strana padne. Ale v okamihu ked vyhodí mincu, si uvedomí, v ktorú možnosť dúfa, ktorú stranu si viac zela aby padla.. a to je riesenie, to je správna odpoved.

lost

aj napriek tomu, ze strana A by bola jednoduchsie riesenie..

cize tolko k "minca rozhodne za mna" "balon rozhodne za mna" :)

ja neviem, podla mna je to nekomromisna fyzika.. sufknem, sfuknem (ide o to, ci sa plamen udusi alebo nie, cize mozno ak nechas 3 minuty v plucach vzduch, bude mat menej kysliku? :) netusim, napadlo mi to)

vidis.. fyzika, bohuzial :)

lost

ja som sa dnes mal rozhodnut o dolezitej veci

poviem si, hodim si mincou, padla strana A

ta co som nechcel

tak som mincu ignoroval, co tam po nej

rozhodol som sa pre B

:D

huraman

ak mas cloveka, co ma kapacitu pluc 5-6litrov, sfukne cokolvek..

niekto kto ma 3litre, ma tazkosti dychat

nemozne aby to bol indikator stastia, nemozne :) schvalne, hehe, ja by som ti dal na tortu nesfuknutelne sviecky :D (existuju, seriozne, mam ich doma) , vies aka sranda by bola, ak by to neslo sfuknut ani za svet? :D

huraman

Ved lebo mam adoptovanu sestru a ta sa mi smiala ze moje stastie je prec.Niesom naivna ani povercivaaa ale prislo mi to luto.