medicína alebo manažment ?

lionesssssss

manažment ani omylom.

Poznám pár študentiek FM UK a je to jedna veľká katastrofa. Skúšky prelezú ani nevedia ako ale tvária sa ako najväčšie herečky v celom západoslovenskom kraji. Veľmi myslnú predstavu majú o sebe študenti manažmentu, ale asi to tam do nich tlačia denno-denne, že sú neviem akí geniálny. Prvé dva roky sa tam učili to, čo ja viem zo strednej školy :-D

takže asi tak

a uplatnenie? Dosť slabé, lebo teraz je plná prdel všelijakých ekonómov a manažérov a iných podobných, čo sa tvária že prudko pracujú a sú najdôležitejší na celej zemeguli, lebo asi by skončil svet keby ich nebolo

sewie

sad2, studoval si manazment?! lebo ja ano, a preto viem ze to co hovoris je somarina!preco by to nemalo uplatnenie? vacsina studentov si najde pracu uz pocas studia!!!je tam velke mnozstvo volitelnych predmatov a mozes sa zamerat na co chces alebo potrebujes.mas velmi milnym obraz o manazmente, predpokladam ze ani netusis co sa tam vlastne studuje!

nanana1

tak mojim snom je medicina uz dost dlho ... manazment bolo asi len nejake poblaznenie na par dni .. takze myslim,ze medicina vitazi u mna:)

sad2

urcite nie manazment, ved to je co za skola? uplatnenie studenta manazmentu je dost ubohe, kazdy si mysli, ze skonci manazment tak bude hned v nejakej riadiacej funkcii v nejakom podniku, ale to je skor utopia...
urcite medicina, teda oplati sa to hlavne kvoli uplatneniu a financnemu ohodnoteniu v zahranici, ale je to cesta vydlazdena dost narocnym studiom..:)
takze vyberas si medzi lahkou cestou k titulu bez uplatnenia (manazment) alebo narocnym studiom s velmi peknym uplatnenim (medicina)

Laurina22

Sama si odpovedas,kedze nad tym rozmyslas.

Medicina musi byt tvoj sen a ciel.Pokial sa rozhodujes a este aj to medzi dvoma absolutne nepribuznymi odbormi,chod na manazment.