nove prsia - ktory chirurg?

Príspevok v téme: nove prsia - ktory chirurg?
eleni

ahojte, chystam sa na operaciu-konketne zvacsenie prsnikov. som uz na 100% rozhodnuta ist, ale stale sa nveim rozhodnut pre doktora, ku ktoremu pojdem. velmi zvazujem MUDr.Minarovjecha z ruzinovskej nemocnice, alebo MUDr.Gubu z ULK. neviete mi nahodou poradit, nemate niekto s nimi skusenosti? DAKUJEM! ela

slavka 79

mam male,trocha ovisle jednicky, doporucil mi nieco okolo 3oo , anatomicke. ktoru znacku-este uvidim,podla vyplaty;-)

tina

pre eleni.. viem, že mal dovolenku a myslím, že sa u neho až tak nečaká, písala mi jedna holka... ja mám termín až koncom apríla, ale ten som si navrhla sama, lebo skôr mi to nevychádza... veď uvidíš čo ti povie, ja som mala z neho dobrý dojem... ak chceš napíš mi mail tina1978@centrum.sk

eleni

kuki, slavka - dakujem za info! drzim palce a ozvite sa ked budete mat po! mne sa tazko hodnoti, lebo som s nim len telefonovala, ale mam z neho podobny dojem ako slavka :)

tina - aj tebe drzim palce a tiez budem rada ked sa ozves po. u neho sa najviac ja obavam terminu. ten ma tlaci. nevies mi nahodou povedat ako dlho sa u neo caka na zakrok? mam mu volat v stredu.lebo mal 3 tyzdne dovolenku, tak som zvedava co mi povie. dakujem!

slavka 79

ja som bola u gubu, tento tyzden, trochu ma pocmaral, vysvetlil, silikony okolo 300, len termin na operaciu mi dal na maj a chcela som trochu skor. inak bol celkom mily, len tam mal dost ludi.ale myslim ze to ma v oku. a mal skutocne strucne a jasne otazky aj odpovede. cize -hodnotim zatial super!

kuki

no mne sa zda, ze v tom ma dobry prehlad a vie co komu ako treba urobit.sice ma taky
zvlastny sposob komunikovania :-),ale si myslim, ze je dobry odbornik. no ked budes mat cas este, tak ti po mojej op mozem povedat konkretnejsie. a ty co na neho povies?