Lipoxal

Príspevok v téme: Lipoxal
cajka

ahojte, ma
niekto skusenost s pouzivanim lieku lipoxal na chudnutie? skutocne pomoze? nedari sa mi schudnut ajj ked sa snazim cvicit a jest zeleninu. Je pravda, ze jedavam aj neskoro v noci o23 hodine,chleba a aj sladkosti dost casto, ale nezda sa mi ze by som az tolko kalorii prijala denne aby som nemohla schudnut. nevim ako na to. vzdy som byvala skor vychrtnuta ale po strese som sa zrazu rozozrala a pribrala 15 kg odtvtedy len priberam pomaly po kile. prosim poradte

Miro21345

Tvrdenie že keď budeme menej jesť sa zbavíme nadbytočných kilogramov je úplná kravina. Ked začneme menej jesť, telo sa tomu prispôsobí, zvykne si na to, že dostáva menej živín, a tým pádom si aj z toho mála začne robiť zásoby na \\\"horšie časy\\\" a teda kg pôjdu hore. Opak je väčšinou pravda. Fyziologicky - treba začať jesť častejšie v menších dávkach. Tým pádom si telo zvykne na to, že potravu dostáva pravidelne, nikdy nepociťuje jej nedostatok a tým pádom si ju nemusí ukladať. Málo kto si tento fakt uvedomuje a pritom naozaj stačí tak málo. 6-7 malých porcií denne. Ráno vločky, na desiatu ovocie, jablko, banán, ľahký obed, olovrant, a dve večere. jednu cca a 4, druhú o 6-7. nie však menej ako dve hodiny pred spaním. Samozrejme nejesť na večeru slaninku alebo klobásu. To by bol pre žalúdok silný zážitok :)
A čo sa týk a Lipoxalu. Jeho účinky boli overené. Len jeho samotným užívaním chudnúť nezačnete, ale je to veľmi dobrá pomoc, keď sa človek začne hýbať a zo sebou niečo robiť. Tuky sú dokázateľne spalované rýchlejšie a intenzívnejšie.

dana660xz

cajka bola by si prekvapená, kolko v skutocnosti tvoje telo potrebuje a kolko mu naozaj das. kolko "prazdnych" kalorii dokazes zjest.. napis si co si zjedla a hod si to do kaloricketabulky.cz alebo lucy.cz a možno budeš prekvapená. a lipoxal ani neskúšaj, kúp si za tie prachy radšej permanentku do fitka... to bude mať aspoň nejaký efekt, na rozdiel od lipoxalu

edita

No ja by som za to peniaze nedávala, vyskúšala som lipoxal, alli, bio slim, jablčný ocot, synamin, všelijaké čaje a všetko bezvýsledne. Najodporučenejšie je nejesť. Na to netreba ani peniaze iba pevnú vôľu. Takže nejesť....a kilečka pôjdu dole. Ale ja pevnú vôľu nemám tak priperám....

smajliQa

dospievas, a tvoje telo sa meni...
ked sa ti NEZDA ze prijimas tolko kcal, tak si ich zacni pocitat a budes si ista.

jest o 23tej hodine je absolutne nezdrave a nezodpovedne pokial nehcces priberat, alebo pokial nechodis spat rano ....

k tabletkam LIPOXAL mozem povedat len jedno. su absolutne na ho*no a radsej vyhod peniaze za stacionarny bicykel ako za takuto hovadinu,